توضیحات :

مانع ذهنی و عاطفی دیگری که موجب محبوس شدن افراد در یک سطح تفکر محدود و انرژی زدا می شود این است که به دیگران برچسب خوش بین یا بدبین بزنند.

برچسب زنی مشابه این است که دیگران را به عنوان القاب در نظر بگیرید. لقب دادن به انسان ها ، موجب ساده شدن مفاهیم برای گوینده می شود ولی ادراک را محدود می کند. این شیوه مشابه تفکر کودکان است که نمی توانند فهم صحیحی از افراد پیچیده و از نظر عاطفی منعطف داشته باشند. این امر تا حدودی یک مشکل اجتماعی است، زیرا بسیاری از روان شناسان نیز به افراد اشاره ای القاب گونه دارند. محققان حوزه خوش بینی در مقالات و کتاب های خود مطالب زیادی درباره افراد خوش بین و بدبین می نویسند. در دانشگاه مطالب فراوانی در مورد تفاوت برون گرایان و درون گرایان به ما آموزش داده می شود. روان شناسی در بحث آزمون های شخصیت، افراد را در طبقه های مشخصی دسته بندی می کند. در یک همایش بین المللی فردی در کنار من ایستاد، لبخند زد، احوالپرسی کرد و سپس گفت: «من دارای) INTj)هستم.» از او پرسیدم واقعا؟ در پاسخ گفت: «بله، از شیوه راه رفتن شما می توانم بگویم که در حال حاضر مانند فرد دارای شخصیت ESFP عمل می کنید.» آن فرد چهره رنگ پریده ای داشت، و دستش معلول بود. ولی مطابق آزمون شخصیت می پر- بریگز می گفت دارای شخصیت INT است.» من گفتم: «این آزمون دارای نقاط ضعف زیادی است. این آزمون افراد را مجبور می کند که دیگران را به صورت خوشه ها و دسته هایی از حروف در نظر گیرند


پروپوزال روانشناسی

مشخصات پروپوزال رایگان روانشناسی:
عنوان : رابطه ویژگی های شخصیتی و سبک های دلبستگی با خوش بینی
قسمت های یک پروپوزال استاندارد: دارد
نوع فایل: word
تعداد صفحات پروپوزال: 22 صفحه


قبلا این پروپوزال رایگان بوده اما فعلا به دلیل شرایط سخت مالی و هزینه های بالای نگهداری سایت رایگان نیست و نیازمند حمایت شما هستیم.

برای دانلود پروپوزال روانشناسی اینجا کلیک کنید