پروپوزال درس روش تحقیق رشته علوم تربیتی

 برای دانلود نمونه پروپوزال و پروژه درس روش تحقیق رشته علوم تربیتی با موضوع تاثیر بازخورد نوشتاری و کلامی معلم در ارزشیابی های تکوینی بر خودکارآمدی و میزان استفاده از راهبردهای یادگیری خودتنظیمی با ادامه مطلب بروید.

گاهی اوقات ما به نوجوانانی که اشتباهاتی مرتکب می شوند، بد نگاه می کنیم اما آنها بد نیستند. آنها تنها نیازمند کمک هستند تا به مسیر درست بازگردند. و آن روز، مدیر کمک حال من شد. آن زمان، در این مؤسسه که مدارس کاماهاماها نامیده می شود، ایجاد تغییر کار آسانی نبود. من معلمی داشتم که از پذیرفتن من در کلاسش امتناع می کرد؛ چون من باردار و ازدواج کرده بودم. یعنی دوباره «بچه های آنها شده بودم. «یعنی دانش آموزی که به مدرسه کاماهاماها تعلق ندارد.» من اجازه نداشتم در بعضی از کلاس ها شرکت کنم. اما افرادی هم بودند که برای تغییر آماده بودند. چیزی که در اینجا تغییر ایجاد می کرد، این بود که وینونا روہن تمایل داشت برای کودکان ریسک کند، او خود را در موقعیت های خطرناک قرار می داد تا موضوعی را درباره کودکان تغییر دهد که رایج و محبوب نبود. و این ریسک پذیری فقط درباره من نبود بلکه برای بسیاری از دانش آموزان دیگر که شرایطی مشابه من داشتند هم انجام گرفته بود. ما باید برای کودکان ریسک کنیم. این کار همیشه آسان نیست. به عنوان ارائه دهندگان خدمات به بزرگسالان، ما باید دید متفاوتی داشته باشیم تا تفاوتی در زندگی نوجوانان به وجود آوریم که به آنها کمک کند تا از پس موقعیت های دشواری زندگی شان برآیند. این همان کاری بود که خانم وینونا روبن انجام داد دلسوزی و حمایت از سوی شخصی است که فکر نمی کردیم حتی ذره ای به ما اهمیت دهد، اما خانم مدیر این کار را انجام داد. هدیه دیگری که رفتن به مدرسه کاماهاماها به من داد، این بود که دید من را کاملا بسط و گسترش داد. این کار به من کمک کرد، انتخاب هایی را انجام دهم که هرگز فکر نمی کردم بتوانم آنها را انجام دهم. در جزیره کانوای اطراف من همگی الکلی و سوء استفاده گر بودند. عمو سانی در میان راه مدرسه ما، هر روز و تمام مدت روی ایوان خود می نشست و بطری آبجو پریمو خود را به دست می گرفت. عمو هنری که در خانه کناری زندگی می کرد، افسر پلیس بود اما زمانی که عصبی می شد، کودکان را تنبیه می کرد. به خاطر می آورم یک روز کوچکترین پسر او از خانه بیرون آمد، در حالی که سوختگی آهن روی پشت او وجود داشت؛ چون پدرش از دست او عصبانی شده بود. این چیزی بود که من پیرامون خود می دیدم و فکر می کردم که راه و رسم زندگی، همین طور است. زمانی که من از خانه دور شدم، متوجه شدم که این راه و روش زندگی کردن نیست. افرادی وجود داشتند که پدرانی داشتند که الکل مصرف نمی کنند. متوجه شدم که می توانم انتخاب های دیگری هم داشته باشم.


پروپوزال روش تحقیق همراه با پنج فصل

مشخصات پروپوزال روش تحقیق و پروژه سمینار:
عنوان : تاثیر بازخورد نوشتاری و کلامی معلم در ارزشیابی های تکوینی بر خودکارآمدی و میزان استفاده از راهبردهای یادگیری خودتنظیمی
قسمت های یک پروپوزال استاندارد: دارد
منابع فارسی: دارد
منابع لاتین: دارد
نوع فایل: Word و قابل ویرایش
تعداد صفحات پروپوزال: 24 صفحه
تعداد صفحات پنج فصل کامل پروژه سمینار با فهرست و پرسشنامه ها و منابع فارسی و لاتین : 145 صفحه


بعد از پرداخت ، پروپوزال به همراه پنج فصل پروژه همین پروپوزال بلافاصله قابل دانلود است.


کد فایل: zp122


قیمت این محصول :