یکی از روش های صرفه جویی در وقت برای دانشجویان رشته مدیریت بازاریابی مراجعه به سایت هایی است که امکان دانلود پروپوزال تکمیل شده این رشته را فراهم کرده اند.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل پروپوزال


متغیرهای اصلی این پروپوزال:
کسب و کار - اولویت های رقابتی - زنجیره تامین
عنوان دقیق پروپوزال در فایل اصلی آمده است که پس از خرید قابل مشاهده است.
سال نگارش:
1395
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
41 صفحه
شماره:
257


توضیحات و بخش هایی از این پروپوزال:

یکی از روش های صرفه جویی در وقت برای دانشجویان رشته مدیریت بازاریابی مراجعه به سایت هایی است که امکان دانلود پروپوزال تکمیل شده این رشته را فراهم کرده اند. مدیریت بازاریابی یکی از رشته های پرداوطلب در میان رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد می باشد؛ زیرا این رشته بازار کار گرمی دارد و در هر بازاری قابل اجرا است و کاربردهای فراوانی دارد. بیشتر شغل ها و حرفه ها نیازمند به یک بازاریاب حرفه ای و توانا هستند که این خصوصیت ها را دانشجویان این رشته می‌توانند با داشتن مطالعات گسترده و عمیق در کنار مطالعه دروس ارائه شده توسط دانشگاه کسب کنند.

در دو دهه 60 و 70 میلادی، سازمان‌ها برای افزایش توان رقابتی خود تلاش می‌کردند تا با استانداردسازی و بهبود فرآیندهای داخلی خود محصولی با کیفیت بهتر و هزینه کم‌تر تولید کنند. در آن زمان تفکر غالب این بود که مهندسی و طراحی قوی و نیز عملیات تولید منسجم و هماهنگ پیش‌نیاز دست‌یابی به خواسته‌های بازار و درنتیجه کسب سهم بیشتری از بازار است. به همین دلیل سازمان‌ها تمام تلاش خود را بر افزایش کارایی معطوف می‌کردند. در دهه 80 میلادی با افزایش تنوع در الگوهای مورد انتظار مشتریان، سازمان‌ها به طور فزاینده‌ای به افزایش انعطاف پذیری در خطوط تولید و توسعه محصولات جدید برای ارضای نیازهای مشتریان علاقه‌مند شدند. در دهه 90 میلادی، به همراه بهبود در فرآیندهای تولید و به‌کارگیری الگوهای مهندسی مجدد، مدیران بسیاری از صنایع دریافتند که برای ادامه حضور در بازار، تنها بهبود فرآیندهای داخلی و انعطاف‌پذیری در توانایی‌های شرکت کافی نیست؛ بلکه تامین‌کنندگان قطعات و مواد نیز باید موادی با بهترین کیفیت و کم‌ترین هزینه تولید کنند، و توزیع‌کنندگان محصولات نیز باید ارتباط نزدیکی با سیاست‌های توسعه بازار تولیدکننده داشته باشند. با چنین نگرشی، رویکردهای زنجیره تامین و مدیریت آن، پا به عرصه وجود نهاد.