پروپوزال های مربوط به روش تحقیق در رشته مدیریت قابل دانلود از سایت های اینترنتی است.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل پروپوزال


متغیرهای اصلی این پروپوزال:
بررسی رابطه بین ادراک تعارض و روش های مدیریت آن در بین مدیران و کارمندان شعبات بانک ملت شهرستان ...

سال نگارش:
1395
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
59 صفحه
شماره:
208


توضیحات و بخش هایی از این پروپوزال:

پروپوزال های مربوط به روش تحقیق در رشته مدیریت قابل دانلود از سایت های اینترنتی است. رشته مدیریت از جمله رشته های پرکاربرد و مورد نیاز در جوامع به خصوص جوامع پیشرفته است. علت پیشرفت بسیاری از صنایع بزرگ و مطرح در دنیا داشتن مدیری توانمند بوده است که با برنامه ریزی صحیح باعث موفقیت سازمان گشته است. سازمان های بزرگ بدون داشتن مدیر کاری از پیش نمی برند. این مدیر است که بر کلیه کارها نظارت دارد همواره نحوه انجام امور را کنترل می کتد. برای اینکه یک مدیر توانمند باشید باید تلاش کنید تا روش های نوین مدیریتی در جهان را بیاموزید. پدیده تعارض دارای وجوه گوناگونی است.

تعارض دارای ابعاد انسانی ، روانی ، اجتماعی ، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی و... می باشد. یکی از مسائل عمده مدیریت چه در سطوح اجرایی و میانی یا عالی توجه به روابط گروهی در سازمان هاست. گروهها در روابط خود دچار تعارضهایی می شوند.

تعارض ممکن است درون فردی و بین فردی و درون گروهی و بین گروهی باشد. کمبود منابع و نارسایی اطلاعات و ساختار سازمان و روابط صف و ستاد و خصوصیات و ویژگی های روانی کارکنان و مشکلات و فشارهای ناشی از محیط کار و عدم کارایی ارتباطات ، ظهور پدیده تعارض را تسهیل می نماید .