دیگر جایی برای نگرانی نیست .شما دانشجویان رشته مدیریت بازاریابی می توانید پروپوزال آماده رشته خود را از سایت اینترنتی دانلود کنید.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل پروپوزال


متغیرهای اصلی این پروپوزال:

عنوان : بررسی تاثیر لوگوی بانک ملت بر روی عملکرد بانک ملت


سال نگارش:
جدید
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
57 صفحه
شماره:
250


توضیحات و بخش هایی از این پروپوزال:

دیگر جایی برای نگرانی نیست .شما دانشجویان رشته مدیریت بازاریابی می توانید پروپوزال آماده رشته خود را از سایت اینترنتی دانلود کنید. رشته مدیریت بازاریابی یکی از رشته های پر مزیت در بین رشته های دانشگاهی است. یکی از مزیت‌های این رشته وجود بازار کار خوب و گرم برای این رشته است و فارغ التحصیلان این رشته به راحتی خواهند توانست مشغول به کار شوند. مدیریت بازاریابی از تحقیقات بازاریابی, برنامه ریزی ,اجرا و کنترل تقاضا تشکیل میشود و دانشجویان باید در طول دوران تحصیل در مورد تمام این مراحل آگاهی و اطلاعات کافی را کسب کنند تا بتوانند به خوبی از عهده کاری که به آنها سپرده می‌شود بر بیایند.

بازار امروز پر سر و صدا بوده و نشانهای تجاری باید بتوانند از مزیت های آگاهی بخش برند بهره ببرند.

در این مطالعه نشان داده خواهد شد که تمرکز بر مدیریت آرم تجاری به عنوان خلاصه ای از آنچه که آن آرم تجاری ارائه میدهد ،ابزاری ارزشمند برای عمیق کردن رابطه ی مشتری با نشان تجاری بوده و این خود سبب افزایش عملکرد شرکت خواهد شد.در این تحقیق این موضوع برندهایی که از علامت ها به عنوان آرم استفاده میکنند در مقایسه با برندهایی که تنها شامل نام میباشند، در فراهم کردن مزایای توضیحی شناختی آرم ، مزایای کارکردی ارتباطی آرم و تصویر برند ،موثر تر میباشند. شناخت یک نشان تجاری را از روی آرم آن توسط مشتریان فقط به این معنی نیست که آنها منابعی را برای وفادار ماندن به نشان تجاری سرمایه گذاری میکنند.

 خرید آنلاین و دانلود فوری این پروپوزال (این پروپوزال در هیچ سایت مشابهی وجود ندارد) سال انتشار : 1403

69000 تومان

با نخفیف : 49000 تومان

انتخاب جدیدترین موضوعات پایان نامه روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی و انجام تخصصی پروپوزال(دانلود نمونه کار پروپوزال)::

شماره تماس: 09011853901
ارسال سریع پیام