دانلود نمونه پروژه روش تحقیق روانشناسی کودکان استثنایی

 برای دانلود نمونه پروژه روش تحقیق روانشناسی کودکان استثنایی با موضوع تأثير آموزش مهارت های مثبت اندیشی بر بهزیستی روان شناختی، امید به زندگی و رضامندی زناشویی مادران دارای فرزند کم توان ذهنی به ادامه متن رجوع کنید.

کاهش تجارب منفی تنها نیمی از برنامه عملیاتی است. افزایش تجارب مثبت مهمتر از کاهش تجارب منفی است. فعالیت های لذت بخش و تجربیات مثبت، شما را احیا کرده، مقاومت در برابر سموم احساسی افزایش داده و قدرت بیشتری جهت مقابله با شرایط نامطلوب ارائه می کنند. آیتم انتخابی جهت انجام، باید فعالیت های شما را به طور کامل درگیر نماید. خود را در فعالیت های پیش رو رها کنید و به چیز دیگری فکر نکنید برای ارتقاء سلامتی و رفاه خود، لیست فعالیت ها را به فعال و منفعل تقسیم نمایید. ارتقاء سلامت فعال شامل فعالیت های جسمی مانند پیاده روی، دوچرخه سواری، ورزش های تفریحی، باغبانی، لذت بردن از سرگرمی ها ، نواختن آلات موسیقی، انجام تای چای، چیگونگ، یوگا و یا تمرینات ایروبیک است. ده ها نفر از افراد تحت فشار شدید، توسط ویلیام گلاسر مورد مصاحبه قرار گرفتند. آنان به دنبال راهی برای جلوگیری از فرسودگی خود بودند. گلاسر دریافت این افراد یک «عادت مثبت » دارند. آنها یک فعالیت مورد علاقه مانند دوچرخه سواری یا آهسته دویدن داشتند که مجبور به انجام آن بودند فعالیت ها ی لذت بخش و احیای فعالیت های احساسی می تواند شامل موارد زیر باشد: گذراندن وقت با دوستان نزدیک، بردن بچه ها به مکان هایی که از آن لذت می برند، پختن غذا برای کسی که دوستش دارید، لذت بردن از جشن های خانوادگی، تماشای نوارهای ویدیویی طنز آمیزیا انجام کار خاصی با یک دوست۔ پژوهش کوهن نشان می دهد افرادی که زندگی خانوادگی شاد و دوستان با وفا دارند، سالم تر از افرادی هستند که روابط ضعیفی برقرار می کنند. فعالیت های طنز آمیز می توانند احیاگر باشند. خنده بر هر درد بی درمان دواست در زمان توقف فعالیت های فعال، درمان و بهبود فرایندها بهتر انجام می شود. فعالیت های منفعل شامل نشستن و گوش دادن به موسیقی با چشمان بسته، مدیتیشن ، ماساژ گرفتن، لم دادن در آب داغ یا سونا، چرت زدن، استراحت و کاری انجام ندادن است. با استراحت دادن به ذهن و سکوت اختیار کردن می توانید لذت کاملی از احساسات لحظه ای داشته باشید.


پروپوزال روش تحقیق همراه با پنج فصل

مشخصات پروپوزال روش تحقیق و پروژه سمینار:
عنوان : تأثير آموزش مهارت های مثبت اندیشی بر بهزیستی روان شناختی، امید به زندگی و رضامندی زناشویی مادران دارای فرزند کم توان ذهنی
قسمت های یک پروپوزال استاندارد: دارد
منابع فارسی: دارد
منابع لاتین: دارد
نوع فایل: Word و قابل ویرایش
تعداد صفحات پروپوزال: 21 صفحه
تعداد صفحات پنج فصل کامل پروژه سمینار با فهرست و پرسشنامه ها و منابع فارسی و لاتین : 97 صفحه


بعد از پرداخت ، پروپوزال به همراه پنج فصل پروژه همین پروپوزال بلافاصله قابل دانلود است.


کد فایل: zp125


قیمت این محصول :