کمال گراها همیشه به دنبال رسیدن به یک هدف والاتر هستند. نمی دانند چطور از کارشان لذت ببرند و به دستاوردهای خود افتخار کنند؛ وقتی پروژه ای را تمام می کنند دائم در مورد آن اما و اگر مطرح می کنند.

آنها همیشه گرفتار تله شکست هستند، تله ای که بین آنچه هست و آنچه باید می بود، به وجود می آید. کمال گراها هرگز از زندگی در زمان حال راضی نمی شوند. آنها دائم به گذشته نگاه می کنند و افسوس می خورند، و به آینده می اندیشند و می ترسند. برای آنها، آینده چیزی جز تباهی و سیاهی نیست. آنها می گویند: «من متحیرم که در آینده چه چیزهای وحشتناکی برایم پیش خواهد آمد.» آنها فکر می کنند اگر در یک مورد بدشانسی بیاورند، زندگی به پایان می رسد و به این ترتیب، در همه مسائل زندگی بدشانسی خواهند آورد یک روش برای درک تفاوت بین کمال گرایی و تلاش برای خوب انجام دادن کارها این است که به خود گویی هایتان گوش کنید.

کسانی که سعی می کنند کارها را عالی انجام دهند، خود گویی های مثبت دارند؛ برای مثال: «من کار را خوب انجام دادم.» یا «باید به خودم افتخار کنم.» یا «از انجام آن پروژه لذت بردم.» اما کمال گراها از خودگویی های منفی استفاده می کنند، برای مثال: «چرا من هیچ وقت نمی توانم هیچ کاری را درست انجام دهم؟» یا «به سؤالاتی که غلط نوشتی نگاه کن.» یا «میدانم، باز هم شکست می خورم.» یا «دیگران می خواهند دست من را رو کنند.» | کمی خود گویی منفی اشکالی ندارد، اما نباید بیش از حد باشد. اگر شما همیشه به خودتان سخت می گیرید، باید بفهمید چرا؟ آیا این یک عادت قدیمی است؟ یا آیا این اواخر اتفاقی افتاده که باعث شده احساس شکست و افسردگی کنید؟ اگر نتوانستید به این سؤالات پاسخ دهید، کمک بخواهید. نزد والدین، معلم، استاد، مشاور یا معتمد محل بروید.


پروپوزال روش تحقیق همراه با پنج فصل

مشخصات پروپوزال روش تحقیق و پروژه سمینار:
عنوان : بررسی اثر بخشی آموزش مهارت جرات‏ ورزی بر تصمیم‏ گیری و کمال ‏گرایی دانش آموزان متوسطه دوم
قسمت های یک پروپوزال استاندارد: دارد
منابع فارسی: دارد
منابع لاتین: دارد
نوع فایل: Word و قابل ویرایش
تعداد صفحات پروپوزال: 31 صفحه
تعداد صفحات پنج فصل کامل پروژه سمینار با فهرست و پرسشنامه ها و منابع فارسی و لاتین : 142 صفحه


بعد از پرداخت ، پروپوزال به همراه پنج فصل پروژه همین پروپوزال بلافاصله قابل دانلود است.


کد فایل: zp22


قیمت این محصول :