برای خرید یک پروپوزال تکمیل شده در رشته مدیریت بازرگانی می توانید به این سایت مراجعه داشته باشید.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل پروپوزال


متغیرهای اصلی این پروپوزال:
بررسی رابطه ی بین عوامل سازمانی و هوش بازاریابی
عنوان دقیق پروپوزال در فایل اصلی آمده است که پس از خرید قابل مشاهده است.
سال نگارش:
1395
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
45 صفحه
شماره:
181


توضیحات و بخش هایی از این پروپوزال:

برای خرید یک پروپوزال تکمیل شده در رشته مدیریت بازرگانی می توانید به این سایت مراجعه داشته باشید. مدیریت بازرگانی از قدیمی ترین گرایش های رشته مدیریت می باشد که بسیاری از دانشجویان را به این سمت فرا می خواند. دررشته مدیریت بازرگانی دانشجویان در پیرامون چگونگی کنترل سود ,سرمایه, هزینه و استفاده بهینه از امکانات موجود مطالعه و بحث و بررسی خواهند داشت. فارغ التحصیلان رشته مدیریت بازرگانی مهارت و توانایی خاصی در شناخت مسائل مبتنی بر مدیریت کسب خواهند کرد. یکی از اهداف طراحی این رشته آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمان های بازرگانی توسط دانشجویان می باشد.

امروزه سازمانها برای اینکه در محیط به شدت رقابتی به حیات اقتصادی خود ادامه دهند به ابزارهای جدیدی جهت تصمیم سازی و تصمیم گیری نیاز دارند، ازجمله این ابزارها هوش یا هوشمندی بازاریابی است که در سطح جهان و در بین شرکتها به سرعت رو به رشد و گسترش بوده و در حال تبدیل شدن به معیاری است که بتواند مدیران شرکتها و سازمانها را در اخذ تصمیمات هوشمندانه یاری دهد.

بازاریابی هوشمندانه یک فرآیند است که محصول آن اطلاعات ارزیابی شده است ، مهمترین وظیفه آن پشتیبانی از فرآیندهای تصمیم گیری است که معمولا توسط مدیران اجرایی انجام می شود. ضرورت وجود هوشمندی در کاهش عدم اطمینان و خطر پذیری در تصمیم گیری امری بدیهی است، هدف اصلی از انجام تجزیه و تحلیل اطلاعات بازاریابی شناخت بهتر بازار و رقبا و در نتیجه دستیابی به نتایج بهتر در کسب و کار است . (درگی ، 1389 : 149)

برای مطالعه متن کامل این محصول لازم است فایل آن را خریداری کنید.

راهنمای خرید آسان و مطمئن

قیمت این فایل با تخفیف ویژه: