این مطلب کوتاه یکبار برای همیشه مشکل انتخاب موضوع را برای شما حل خواهد کرد و نیاز نیست در این روزهای سخت کرونایی حتی از منزل خارج شوید.

خدمات ما سه بخش دارد:

بخش اول : انتخاب موضوع

بخش دوم: نگارش پروپوزال

بخش سوم: انجام پایان نامه

انتخاب موضوع

ما یک تیم پژوهشی تخصصی شش نفره هستیم که جدیدترین موضوعات را برای مقاله، پروپوزال و پایان نامه طراحی و پیشنهاد می کنیم.

برای پیشنهاد موضوعات جدید پنج پلن زیر را به شما پیشنهاد می دهیم که شرایط و هزینه هر پلن متفاوت است. پلن مورد نظر را انتخاب کنید و ثبت سفارش بفرمایید.

«ویژه ایام کرونا»

پلن اول

در پلن اول، تعداد پنج موضوع جدید و غیرتکراری با ایده های ناب طراحی و تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست. در صورت عدم تایید موضوع، دوباره عنوان ارسال نمی شود . هزینه پلن اول فقط 80 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن اول

پلن دوم:

در پلن دوم پنج موضوع جدید با ایده ناب طراحی و تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست. در صورت عدم تایید موضوع، دو بار دیگر و هر بار پنج عنوان طراحی و ارسال می شود و برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. توجه کنید در این پلن بعد از ارسال 15 عنوان در سه مرحله و در صورت عدم تایید موضوعات دیگری ارسال نمی شود. هزینه پلن دوم 120 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن دوم

پلن سوم :

در پلن سوم ده موضوع جدید با ایده ناب طراحی و تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست. و پنج موضوع همراه با مقاله بیس یا مقاله مرتبط ارائه می شود. در صورت عدم تایید موضوع، دو بار دیگر و هر بار ده عنوان طراحی و ارسال می شود و برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. توجه کنید در این پلن بعد از ارسال 30 عنوان در سه مرحله و در صورت عدم تایید موضوعات دیگری ارسال نمی شود. هزینه پلن سوم 150 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن سوم

پلن چهارم :

در پلن چهارم 15 موضوع جدید (به همراه مقاله بیس) طراحی و تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست . هر 15 موضوع به همراه یک مقاله فارسی یا لاتین تحویل می شود که می تواند مقاله بیس یا یک مقاله فارسی راهنما و مرتبط با موضوع باشد. در صورت عدم تایید موضوع، دو بار دیگر و هر بار 15 عنوان طراحی و ارسال می شود و برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. توجه کنید در این پلن بعد از ارسال 45 عنوان در سه مرحله و در صورت عدم تایید موضوعات دیگری ارسال نمی شود. هزینه پلن چهارم 250 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن چهارم

پلن پنجم :

در پلن پنجم 5 موضوع جدید (به همراه مقاله بیس) طراحی و تحویل می شود. بزرگترین مزیت موضوعات در پلن پنجم این است که هر موضوع شامل یک مقاله بیس - نیم صفحه شرح عنوان - اهداف - فرضیات -روش تحقیق و معرفی پرسشنامه ها - پروتکل ها (برای موضوعات اثربخشی) می باشد. در صورت عدم تایید این موضوعات، دوباره عنوان ارسال نمی شود . هزینه پلن پنجم 500 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن پنجم


 نکته مهم:  موضوعات با توجه به نوع متغیرها و پلن مورد علاقه از دو ساعت تا 24 ساعت از زمان ثبت سفارش طراحی و از طریق ایمیل یا تلگرام و واتس اپ ارسال می شود. برای طراحی موضوعات ناب به مقداری زمان نیاز داریم. این زمان از 24 ساعت بیشتر نخواهد شد.

برای دریافت موضوعات از زمان ثبت سفارش مرتبا ایمیل خود را چک کنید یا در واتس آپ یا تلگرام پیام دهید. (اینجا کلیک کنید...گفتگوی سریع و مستقیم در تلگرام)09011853901

 انجام پروپوزال و پایان نامه

ما می توانیم پروپوزال عالی در مقطع ارشد و دکتری برای شما انجام دهیم و پس از تایید و در صورت رضایت در امر نگارش فصل های پایان نامه گام به گام و مرحله به مرحله یاریگر شما باشیم.

در صورت سفارش پروپوزال روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی برای نوشتن پروپوزال حدودا یک هفته وقت لازم است. کار باکیفیت عالی انجام میشود و هرگونه اصلاحات احتمالی در کمترین زمان برعهده ماست.
هزینه پروپوزال با تخفیف ویژه محاسبه خواهد شد.

مشاوره و اطلاع از هزینه ها و جزئیات در تلگرام

مشاوره و اطلاع از هزینه ها و جزئیات در واتس آپ

 انجام حرفه ای پروپوزال و پایان نامه و مقاله ارشد و دکتری : 09011853901

(اینجا کلیک کنید...گفتگوی سریع و مستقیم در تلگرام)

آیدی تماس مستقیم نسخه های تلگرام

 @irpajohesh