این مطلب کمی طولانی است. اما اگر به دنبال نتیجه ای مطمئن هستید تا انتها مطالعه کنید. حدودا 3 دقیقه وقت لازم است.

برای نوشتن پروپوزال و پروژه روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی ابتدا باید موضوع طراحی و توسط استاد راهنما تایید شود. فرقی نمی کند ارشد باشید یا دکتری.

ما یک تیم پژوهشی تخصصی شش نفره هستیم که برای طرح موضوعات جدید پروپوزال و پروژه و پایان نامه روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی وقت زیادی صرف می کنیم و با جستجو در مقالات لاتین و فارسی جدید ترین عناوین را برای مقاله، پروپوزال و پروژه طراحی و پیشنهاد می کنیم.

خدمات ما پیشنهاد موضوع جدید و انجام پروپوزال برای ارشد و دکترای رشته های روانشناسی (کلیه گرایش ها) مشاوره (کلیه گرایش ها) علوم تربیتی (کلیه گرایش ها) مدیریت (کلیه گرایش ها) و روان پرستاری و کلیه گرایش های پرستاری به صورت تخصصی و باکیفیت عالی می باشد.

برای پیشنهاد موضوعات جدید چهار پلن زیر را به شما پیشنهاد می دهیم که شرایط و هزینه هر پلن متفاوت است.

پلن اول:

در پلن اول پنج موضوع جدید پایان نامه روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی طراحی و تا 24 ساعت تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست.  برای دو موضوع که استاد راهنمای شما تایید می کنند مقاله بیس یا مقاله مرتبط ارائه می شود. هزینه پلن اول 50 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید موضوع، برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. و تا تایید نهایی یک عنوان، موضوعات طراحی و هر بار 5 عنوان ارسال می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن اول

پلن دوم :

در پلن دوم ده موضوع جدید پایان نامه روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی طراحی و تا 24 ساعت تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست. و پنج موضوع همراه با مقاله بیس یا مقاله مرتبط ارائه می شود. هزینه پلن دوم 70 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. و تا تایید نهایی یک عنوان، موضوعات طراحی و هر بار 10 عنوان ارسال می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن دوم

پلن سوم :

در پلن سوم پس از اعلام علاقمندی شما 15 موضوع جدید پایان نامه روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی (به همراه مقاله) طراحی و تا 24 ساعت تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست . هر 15 موضوع به همراه یک مقاله فارسی یا لاتین تحویل می شود که می تواند مقاله بیس یا یک مقاله فارسی راهنما و مرتبط با موضوع باشد. هزینه پلن سوم 100000 تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن سوم

پلن چهارم :

در پلن چهارم پنج موضوع جدید پایان نامه روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی طراحی و تا 24 ساعت تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست.  در پلن چهارم هر موضوع همراه با یک صفحه بیان مسئله و معرفی حداقل پنج منبع معتبر خواهد بود. بیان مسئله مهم ترین بخش یک پروپوزال است و ایده محقق را تبیین خواهد کرد و به همین دلیل مورد استقبال استاد راهنما واقع خواهد شد.  هزینه پلن چهارم 150 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید موضوعات سری اول همراه با بیان مسئله، یکبار دیگر نیز 5 موضوع به همراه یک صفحه بیان مسئله برای هر عنوان به همراه پنج منبع معتبر فارسی و لاتین ارائه می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن چهارم

نکات مهم:

1- در سه پلن اول در صورت عدم تایید موضوع در بار اول، دوباره موضوعات دیگر طراحی و ارائه می شود و این فرایند تا انتخاب نهایی یک موضوع ادامه خواهد داشت و هزینه دوباره دریافت نمی شود. و در پلن چهارم در صورت عدم تایید موضوعات در بار اول، یکبار دیگر نیز 5 موضوع به همراه یک صفحه بیان مسئله برای هر عنوان به همراه پنج منبع معتبر فارسی و لاتین ارائه می شود.

3- پس از پرداخت هزینه و اعلام علاقه خود حداکثر تا 24 ساعت موضوعات طراحی و تحویل می شود .

4- مشاوره قبل از پرداخت: سوال یا ابهام خود را در تلگرام بپرسید (اینجا کلیک کنید...گفتگوی سریع و مستقیم) 09011853901

5- خدمات انتخاب موضوع ویژه ارشد و دکترای رشته های روانشناسی (کلیه گرایش ها) مشاوره (کلیه گرایش ها) علوم تربیتی (کلیه گرایش ها) مدیریت (کلیه گرایش ها) و روان پرستاری و کلیه گرایش های پرستاری می باشد.

نکته طلایی: اگر موسسه یا فردی موضوع رایگان در اختیار شما قرار می دهد مطمئن باشید آن موضوع را به ده ها نفر دیگر هم داده است و این تکراری بودن موضوع آینده تحصیلی شما را به خطر می اندازد.انجام حرفه ای پروپوزال ارشد و دکتری : 09011853901

(اینجا کلیک کنید...گفتگوی سریع و مستقیم در تلگرام)

آیدی تماس مستقیم نسخه های تلگرام

 @irpajohesh

 اگر موضوع دارید جه بهتر. ما می توانیم پروپوزال عالی برای شما انجام دهیم.

در صورت سفارش پروپوزال روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی برای نوشتن پروپوزال حدودا یک هفته وقت لازم است. کار باکیفیت عالی انجام میشود و هرگونه اصلاحات احتمالی در کمترین زمان برعهده ماست.
هزینه پروپوزال با تخفیف ویژه محاسبه خواهد شد.