این مطلب کمی طولانی است. اما اگر به دنبال نتیجه ای مطمئن هستید تا انتها مطالعه کنید. حدودا 3 دقیقه وقت لازم است.

برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه و مقاله روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی ابتدا باید موضوع طراحی و توسط استاد راهنما تایید شود. فرقی نمی کند ارشد باشید یا دکتری.

ما یک تیم پژوهشی تخصصی شش نفره هستیم که برای طرح موضوعات جدید پروپوزال و پایان نامه و مقاله روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی وقت زیادی صرف می کنیم و با جستجو در مقالات لاتین و فارسی جدید ترین عناوین را برای مقاله، پروپوزال و پایان نامه و مقاله طراحی و پیشنهاد می کنیم.

خدمات ما پیشنهاد موضوع جدید پروپوزال و پایان نامه و مقاله برای ارشد و دکترای رشته های روانشناسی (کلیه گرایش ها) مشاوره (کلیه گرایش ها) علوم تربیتی (کلیه گرایش ها) مدیریت (کلیه گرایش ها) و روان پرستاری و کلیه گرایش های پرستاری به صورت تخصصی و باکیفیت عالی می باشد.

برای پیشنهاد موضوعات جدید چهار پلن زیر را به شما پیشنهاد می دهیم که شرایط و هزینه هر پلن متفاوت است.

پلن اول:

در پلن اول پنج موضوع جدید تا 24 ساعت تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست.  برای دو موضوع که استاد راهنمای شما تایید می کنند مقاله بیس یا مقاله مرتبط ارائه می شود. هزینه پلن اول 50 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید موضوع، برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. و تا تایید نهایی یک عنوان، موضوعات طراحی و هر بار 5 عنوان ارسال می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن اول

پلن دوم :

در پلن دوم ده موضوع جدید طراحی و تا 24 ساعت تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست. و پنج موضوع همراه با مقاله بیس یا مقاله مرتبط ارائه می شود. هزینه پلن دوم 70 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. و تا تایید نهایی یک عنوان، موضوعات طراحی و هر بار 10 عنوان ارسال می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن دوم

پلن سوم :

در پلن سوم پس از اعلام علاقمندی شما 15 موضوع جدید (به همراه مقاله بیس) طراحی و تا 24 ساعت تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست . هر 15 موضوع به همراه یک مقاله فارسی یا لاتین تحویل می شود که می تواند مقاله بیس یا یک مقاله فارسی راهنما و مرتبط با موضوع باشد. هزینه پلن سوم 100000 تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن سوم

پلن چهارم :

در پلن چهارم پنج موضوع جدید پایان نامه روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی طراحی و تا 24 ساعت تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست.  در پلن چهارم هر موضوع همراه با یک صفحه بیان مسئله و معرفی حداقل پنج منبع معتبر خواهد بود. بیان مسئله مهم ترین بخش یک پروپوزال و پایان نامه است و ایده محقق را تبیین خواهد کرد و به همین دلیل مورد استقبال استاد راهنما واقع خواهد شد.  هزینه پلن چهارم 150 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن چهارم

 

پلن پنجم جدید (به درخواست بسیاری از کاربران این پلن اضافه شد):

در پلن پنجم، تعداد سه موضوع جدید و غیرتکراری تا 2 ساعت از زمان ثبت سفارش تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست. هزینه پلن پنجم فقط 20 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید موضوع، دوباره عنوان ارسال نمی شود .

پرداخت آنلاین و سفارش پلن پنجم

 

سفارش انجام پروپوزال

اگر موضوع دارید جه بهتر. ما می توانیم پروپوزال عالی برای شما انجام دهیم.

در صورت سفارش پروپوزال روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی برای نوشتن پروپوزال حدودا یک هفته وقت لازم است. کار باکیفیت عالی انجام میشود و هرگونه اصلاحات احتمالی در کمترین زمان برعهده ماست.
هزینه پروپوزال با تخفیف ویژه محاسبه خواهد شد.

مشاوره و اطلاع از هزینه ها

 انجام حرفه ای پروپوزال و پایان نامه و مقاله ارشد و دکتری : 09011853901

(اینجا کلیک کنید...گفتگوی سریع و مستقیم در تلگرام)

آیدی تماس مستقیم نسخه های تلگرام

 @irpajohesh