این مطلب کوتاه یکبار برای همیشه مشکل انتخاب موضوع را برای شما حل خواهد کرد.

ما یک تیم پژوهشی تخصصی شش نفره هستیم که جدیدترین موضوعات را برای مقاله، پروپوزال و پایان نامه طراحی و پیشنهاد می کنیم.

برای پیشنهاد موضوعات جدید پنج پلن زیر را به شما پیشنهاد می دهیم که شرایط و هزینه هر پلن متفاوت است. پلن مورد نظر را انتخاب کنید و ثبت سفارش بفرمایید.

 

پلن اول

در پلن اول، تعداد پنج موضوع جدید و غیرتکراری تا 2 ساعت از زمان ثبت سفارش تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست. هزینه پلن اول فقط 20 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید موضوع، دوباره عنوان ارسال نمی شود .

پرداخت آنلاین و سفارش پلن اول

پلن دوم:

در پلن دوم پنج موضوع جدید حداکثر تا 6 ساعت طراحی و تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست.  برای دو موضوع که استاد راهنمای شما تایید می کنند مقاله بیس یا مقاله مرتبط ارائه می شود. هزینه پلن دوم 50 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید موضوع، برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. و تا تایید نهایی یک عنوان، موضوعات طراحی و هر بار 5 عنوان ارسال می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن دوم

پلن سوم :

در پلن سوم ده موضوع جدید طراحی و تا 12 ساعت تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست. و پنج موضوع همراه با مقاله بیس یا مقاله مرتبط ارائه می شود. هزینه پلن سوم 70 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. و تا تایید نهایی یک عنوان، موضوعات طراحی و هر بار 10 عنوان ارسال می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن سوم

پلن چهارم :

در پلن چهارم پس از اعلام علاقمندی شما 15 موضوع جدید (به همراه مقاله بیس) طراحی و تا 20 ساعت تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست . هر 15 موضوع به همراه یک مقاله فارسی یا لاتین تحویل می شود که می تواند مقاله بیس یا یک مقاله فارسی راهنما و مرتبط با موضوع باشد. هزینه پلن چهارم 100000 تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن چهارم

پلن پنجم :

در پلن پنجم پنج موضوع جدید پایان نامه روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی طراحی و تا 24 ساعت تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست.  در پلن پنجم هر موضوع همراه با یک صفحه بیان مسئله و معرفی حداقل پنج منبع معتبر خواهد بود. بیان مسئله مهم ترین بخش یک پروپوزال و پایان نامه است و ایده محقق را تبیین خواهد کرد و به همین دلیل مورد استقبال استاد راهنما واقع خواهد شد.  هزینه پلن پنجم 150 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن پنجم

 

 

سفارش انجام پروپوزال

اگر موضوع دارید جه بهتر. ما می توانیم پروپوزال عالی برای شما انجام دهیم.

در صورت سفارش پروپوزال روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی برای نوشتن پروپوزال حدودا یک هفته وقت لازم است. کار باکیفیت عالی انجام میشود و هرگونه اصلاحات احتمالی در کمترین زمان برعهده ماست.
هزینه پروپوزال با تخفیف ویژه محاسبه خواهد شد.

مشاوره و اطلاع از هزینه ها

 انجام حرفه ای پروپوزال و پایان نامه و مقاله ارشد و دکتری : 09011853901

(اینجا کلیک کنید...گفتگوی سریع و مستقیم در تلگرام)

آیدی تماس مستقیم نسخه های تلگرام

 @irpajohesh