اگر در تهیه پروپوزال روانشناسی کودکان استثنایی با مشکل مواجه هستید , می توانید یک نمونه از این پروپوزال درباره اتیسم را خریداری کنید.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل پروپوزال


متغیرهای اصلی این پروپوزال:
اثربخشی روش دوسا بر نظریه ذهن در کودکان مبتلا به اتیسم با عملکرد بالا
عنوان دقیق پروپوزال در فایل اصلی آمده است که پس از خرید قابل مشاهده است.
سال نگارش:
1395
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
36 صفحه
شماره:
177


توضیحات و بخش هایی از این پروپوزال:

اگر در تهیه پروپوزال روانشناسی کودکان استثنایی با مشکل مواجه هستید , می توانید یک نمونه از این پروپوزال درباره اتیسم را خریداری کنید. کودکان استثنایی به دو گروه تیزهوش و عقب مانده ذهنی تقسیم می شوند. با شناخت کافی از این کودکان می توانیم استفاده بهینه از آنها را داشته باشیم .دانشجویان رشته روانشناسی کودکان استثنایی می توانند در مدرسه ی مربوط به این کودکان نقش مفیدی را ایفا کنند. والدین این کودکان نیز در صورت درخواست کمک می توانند سراغ دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته بروند .اگر از کودکان عقب مانده ذهنی به خوبی اطلاعات داشته باشیم می توانیم از استعدادهای خواص آنها در موقعیت های مناسب بهره بگیریم.

اتیسم با عملکرد بالا:

کودک مبتلا به اتیسم با عملکرد بالا کودکی است که با تعریف اختلالات طیف اتیسم تناسب دارد ( تأخیر و انحراف در حداقل دو تا از زمینه¬های متعدد رشد مشتمل بر 3 گروه عمده از مسائل رفتاری و مربوط به رشد که شامل: اختلال در تعامل اجتماعی متقابل، اختلال در برقراری رابطه و فعالیت پنداری، مجموعه بسیار محدودی از علائق و فعالیت¬ها می¬باشد، همچنین شروع بروز اختلال قبل از دوره رشد اولیه (2013- (DSM-5؛ کودک اتیستیک با عملکرد بالا در جدیدترین نسخه راهنمای تشخیصی و آماری طبقه بندی اختلال¬های روانی ( 2013، (DSM-5؛ در سطح اول اختلالات طیف اتیسم قرار می¬گیرد که از نظر شدت بعنوان سطح نیازمند حمایت درجه بندی می¬شوند.

برای مطالعه متن کامل این محصول لازم است فایل آن را خریداری کنید.

راهنمای خرید آسان و مطمئن

قیمت این فایل با تخفیف ویژه: