برای خرید و دانلود نمونه پروژه آماده درس روش تحقیق روانشناسی تربیتی با یک موضوع خوب و فایل کامل با ما همراه باشید.

زمانی که کودکان به سن نوجوانی می رسند نگرش ها، ارزشها و رفتارهایشان بیشتر تحت تأثیر دیگر افراد همسن و سالشان در مقایسه والدین و معلمانشان قرار میگیرد. نگرشهای همسن و سالهایشان به موضوعات درسی اهمیت زیادی دارد. اگرچه از مدرسه ای به مدرسه دیگر و از کلاسی به کلاس دیگر متفاوت است و به طور عمده وابسته به علایق و نفرتهای مدیران و اعضای معروف کلاس است اما دانش آموز بیشتر تحت تأثیر آنها قرار می گیرد.

دانش آموزانی که موضوعاتی را انتخاب می کنند که متداول هستند یا کسانی که دروسی را ترجیح میدهند که در برنامه درسی وجود دارد در مقایسه با کسانی که از انتخابهای معمول دوری می کنند از جانب سایر افراد به طور مطلوب تری مورد قضاوت قرار می گیرند. در هیچ زمانی نسبت به اوایل نوجوانی یعنی زمانی که کناره گیری از انتخابهای دیگران در هر زمینه ای باعث تفاوت فرد می شود، این امر صحت ندارد.

پرسون (۱۹۸۵) به توضیح این مطالب می پردازد که چطور علاقه داشتن به علوم اگر علوم در بین اعضای گروه همسن و سالان رایج نباشد ممکن است بر دانش آموز اثر بگذارد. دانشمند جوان با استعداد یا دانش پژوه ممکن است جدای از دیگران باشد یا فقط یک دوست داشته باشد و یا حتی عضو یک گروه اجتماعی معمولی باشد.... معلم با سئوالات تیزهوشانه او ممکن است احساس ناراحتی کند، ممکن است حتی او را به دلیل علاقه شدیدش سرزنش (تنبیه کند و دیگر نوجوانان ممکن است او را فردی نازک نارنجی یا مسخره تلقی کنند .


پروپوزال روش تحقیق همراه با پنج فصل

مشخصات پروپوزال روش تحقیق و پروژه سمینار:
عنوان : بررسی رابطه بین خودکارآمدی و توانایی فراشناختی و انگیزش تحصیلی با عملکرد ریاضی دانش آموزان متوسطه دوم
قسمت های یک پروپوزال استاندارد: دارد
منابع فارسی: دارد
منابع لاتین: دارد
نوع فایل: Word و قابل ویرایش
تعداد صفحات پروپوزال: 25 صفحه
تعداد صفحات پنج فصل کامل پروژه سمینار با فهرست و پرسشنامه ها و منابع فارسی و لاتین : 112 صفحه


بعد از پرداخت ، پروپوزال به همراه پنج فصل پروژه همین پروپوزال بلافاصله قابل دانلود است.


کد فایل: zp75


قیمت این محصول :