سایت هایی که امکان دانلود پروپوزال تکمیل شده رشته های مختلف را فراهم آورده اند بهترین کمک را به دانشجویان برای صرفه جویی در وقت اعمال می کنند.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل پروپوزال


متغیرهای اصلی این پروپوزال:
توسعه اقتصادی - سرمایه گذاری - فن‌آوری اطلاعات
عنوان دقیق پروپوزال در فایل اصلی آمده است که پس از خرید قابل مشاهده است.
سال نگارش:
1395
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
26 صفحه
شماره:
260


توضیحات و بخش هایی از این پروپوزال:

سایت هایی که امکان دانلود پروپوزال تکمیل شده رشته های مختلف را فراهم آورده اند بهترین کمک را به دانشجویان برای صرفه جویی در وقت اعمال می کنند. برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا بر خلاف دانشجویان کارشناسی فرصتی ایجاد شده است تا بتوانند به طور عملی و جدی با جزئیات رشته ی خود آشنا شوند. این فرصت با نام نوشتن پایان نامه و پروپوزال در میان دانشجویان شناخته شده است. اگردانشجویان در هنگام ارائه پروپوزال و پایان نامه وقت خوبی را صرف رسیدن به نتایج مطلوب کرده باشند می توانند پایان نامه و پروپوزال ایده‌آلی تحویل استاد خویش بدهند و از تجربیات این پایان نامه در آینده ی شغلی خود بهترین استفاده ها را ببرند.

 

جمع آوری داده ها در این تحقیق ترکیبی از روش های کتابخانه ای و میدانی است. مطالعات کتابخانه‌ای: روش های کتابخانه ای در تمامی تحقیقات مورد استفاده قرار می گیرد. در این تحقیق نیز محقق برای جمع آوری ادبیات و سوابق موضوع از منابع فارسی و لاتین کتابخانه‌ای، مقالات، کتابهای مورد نیاز و نیز پایگاه های معتبر علمی در شبکه جهانی اینترنت استفاده و نتایج مطالعات خود را در ابزار مناسب اعم از فیش، جدول و فرم، ثبت و نگهداری کرده ودر پایان کار نسبت به طبقه بندی و بهره برداری از آن ها اقدام نموده است.