دانلود نمونه پروپوزال تحلیل محتوی

 عنوان: تحلیل محتوای کتاب تعلیمات اجتماعی پایه های چهارم و پنجم مقطع ابتدایی بر اساس مهارت های فراشناخت
همه بندهای یک پروپوزال استاندارد: دارد
منابع فارسی: دارد
منابع لاتین: دارد
نوع فایل: Word قابل ویرایش
تعداد صفحه: 24 صفحه
کد: 16 pz


قسمتی از این پروپوزال:

پژوهش حاضر، با توجه به هدف کلی تحقیق (تحلیل محتوای کتاب درسی ) کاربردی است، زیرا بدین وسیله معلمان و دانش آموزان از میزان مهارت فراشناخت در کتاب درسی آگاهی می یابند و برای رشد و پیشرفت و افزایش دانش خود در این زمینه تلاش می کنند.

همچنین برنامه ریزان و مؤلفان و دست اندرکاران تهیه و تدوین کتاب های درسی می توانند جهت تهیه محتوای کتاب های جدید و یا تهیه متون مرتبط با کتاب های درسی آن را مورد مطالعه قرار دهند. پژوهش حاضر از لحاظ میزان آگاهی در مورد متغیر مورد مطالعه توصیفی است.

از لحاظ توالی زمانی برای جمع آوری داده ها گذشته نگر است، از لحاظ انواع داده های جمع آوری شده، کیفی است و از لحاظ معیار طرح تحقیق غیر تجربی و توصیفی است. نمونه عبارت است از مجموعه ای از شاخه ها که از یک قسمت، یک گروه یا جامعه ای بزرگتر انتخاب می شود، بطوری که این مجموعه معرف کیفیات و ویژگی های آن قسمت، گروه یا جامعه بزرگتر باشد( نادری و سیف نراقی، 1384).

در پژوهش حاضر هر یک از بخش ها مانند عنوان درس، متن درس، شکل ها، نقشه ها، فعالیت در کلاس، پرسش و گفت و گو در کلاس، به عنوان نمونه های تحقیق در نظر گرفته شده است همچنین، به علت محدودیت جامعه آماری به جای نمونه برداری از سر شماری استفاده شد و نمونه و جامعه یکسان در نظر گرفته شده است.


قیمت با تخفیف ویژه:


 خرید آنلاین و دانلود فوری این پروپوزال (این پروپوزال در هیچ سایت مشابهی وجود ندارد) سال انتشار : 1403

69000 تومان

با نخفیف : 49000 تومان

انتخاب جدیدترین موضوعات پایان نامه روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی و انجام تخصصی پروپوزال(دانلود نمونه کار پروپوزال)::

شماره تماس: 09011853901
ارسال سریع پیام