پروپوزال روش تحقیق دکتری روانشناسی بالینی همراه با پنج فصل

مشخصات پروپوزال روش تحقیق و پروژه سمینار:
عنوان : تعیین شیوع اختلال بدشکلی بدن و میزان همایندی آن با اختلال افسردگی اساسی، وسواس فکری-عملی، اضطراب اجتماعی و اختلالات خوردن در دانشجویان دانشگاه ... و دانشگاه ...
قسمت های یک پروپوزال استاندارد: دارد


منابع فارسی: دارد
منابع لاتین: دارد
نوع فایل: Word و قابل ویرایش
تعداد صفحات پروپوزال: 34 صفحه
تعداد صفحات پنج فصل کامل پروژه سمینار با فهرست و پرسشنامه ها و منابع فارسی و لاتین : 191 صفحه
دلایل مبتنی بر بافت اجتماعی یا عوامل اجتماعی در متون و مکتوبات، اغلب سهم کوتاهی داشته اند . قابل درک است که متخصصان بالینی بیشتر نگران کمک به مراجع کم اشتها یا پرخور هستند - نسبت به حمله کردن به تمجید لاغری حتی اگر تبلیغ کردن به طور ویژهای روی این اختلال اثر دارد. اما فقط مدل های لاغری و تناسب اندام در مجله های زنان ممکن است اختلالات خوردن را تقویت کنند، تصمیم برای داشتن رابطه فرازناشویی، به اطرافیانمان و همچنین شرایط اجتماعی مان تحت تأثیر قرار می گیرد. ما به وسیله برنامه های تلویزیون از قبیل «زنان خانه دار بیچاره» و همچنین به وسیله ستاره های سینما در مجله ها، تصور خاصی پیدا می کنیم و همچنین به وسیله اعضایی از خانواده که با دوستانشان، روابط نامشروع داشته اند، تحت تأثیر قرار می گیریم.

برای مثال سوشلنبرگ (۲۰۰۶) نیورک تایمز مطالعه بوئی آبرگ کسی که همکاری کنندگان پیمان شکنی در سوئد را مورد مطالعه قرار داده بود، منتشر کرد. این مطالعه روی ۴۷۰۰۰ نفر انجام شد، احتمال ۷۰ درصد طلاق را در صورتی که یکی از طرفین ازدواج نکرده باشند، مشخص کرد. این یافته ها برای درمانگران تعجب برانگیز نیست؛ کسانی که اغلب می شوند که چطور افرادی که ازدواج نکرده، دوستان متأهل خود را فریب می دهند تا وارد روابط نامشروع شوند. جنبه دیگر این مشکل، تمجید از عشق و افسانه عشق در رسانه، از مجلات، نمایش های تلویزیونی و رادیویی کم ارزش و پر از احساس گرفته تا غزلیات شکسپیر است . این تصاویر پر زرق و برق از برانگیختگی جنسی بی نظیر و شادی واقعی» عقاید ما را درباره آنچه باید در یک رابطه داشته باشیم، شکل داده شده است. پلی به سوی عشق پرفروش ترین کتاب بود که سرانجام به یک فیلم تبدیل شد. برخلاف واقعیت، کتاب به وسیله منتقدان نقد شده بود، آن میلیون ها نفر را که آرزوی هیجان برانگیختگی)، رمانس، و رابطه جنسی کامل داشتند، شیفته خود کرده بود. فیلم های تایتانیک و بیمار انگلیسی نیز از جمله فیلم هایی بودند که چنین حال و هوایی را رقم زدند.


بعد از پرداخت ، پروپوزال به همراه پنج فصل پروژه همین پروپوزال بلافاصله قابل دانلود است.


کد فایل: zp228


قیمت این محصول :