مراجعه به سایت دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده می تواند دانشجویان را در صرفه جویی وقت شان یاری کند.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل پروپوزال


متغیرهای اصلی این پروپوزال:
ارزش درک شده - کیفیت درک شده - قصد خرید مجدد
عنوان دقیق پروپوزال در فایل اصلی آمده است که پس از خرید قابل مشاهده است.
سال نگارش:
1395
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
74 صفحه
شماره:
334


توضیحات و بخش هایی از این پروپوزال:

مراجعه به سایت دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده می تواند دانشجویان را در صرفه جویی وقت شان یاری کند. برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد این فرصت فراهم شده است که با تهیه پروپوزال و پایان نامه به طور عملی و جدی با هر آنچه که تاکنون خوانده اند روبرو شوند اگر دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد بتوانند به خوبی از این فرصت استفاده کنند تجربیات مفیدی را کسب خواهند کرد. این تجربیات می توانند تاثیرات مفیدی را در آینده ی شغلی دانشجویان داشته باشند دانشجویان تمام رشته ها علاوه بر واحد هایی که از سوی دانشگاه به آنها ارائه می شود بایستی مطالعات گسترده ای در زمینه ی رشته خود داشته باشند.

در بازار پرازدحامی که شاهد فعالیت برندهای متعددی از گوشی تلفن همراه هستیم، از یک سو با کاهش خرید اینگونه گوشی¬ها بدلیل شرایط رکود اقتصادی و کاهش قدرت خرید مردم روبرو هستیم و از سوی دیگر شاهد تلاش زیاد این شرکت ها به منظور متمایز ساختن برند خود نسبت به رقبایشان در ذهن مصرف کنندگان می¬باشیم، می¬توان به لزوم این نکته پی برد که بازاریابان حرفه ای نیازمند فهم این مطلب هستند که چگونه می¬توان متغیرهای تاثیرگذار بر وفاداری به برند را تغییر داد تا قصد خرید مجدد برند را تحت تاثیر قرار دهند. (Brown, Kozinets, & Sherry., 2003)بدین منظور مطالعات متعددی توسط محققین در زمینه مسائل بازاریابی صورت پذیرفته است.

نتایج تحقیقات گسترده در زمینه رضایتمندی مشتریان و آگاهی از برند نشان داد در حالیکه تعداد معدودی از برندها از موفقیت چشمگیری برخوردار می شوند اما اکثریت آنها غیر متمایز بوده و از کاهش وفاداری به برند خود رنج می برند، (جلالی، خیری و خادم،1390) در عین حال ذکر این نکته ضروری است که وفاداری در سطح بالای خود مزایایی همچون: توانایی بکار بستن سیاستهای قیمت گذاری بالاتر، قدرت مذاکره بیشتر در مذاکره با کانال¬های توزیع، کاهش هزینه¬های فروش، موانع بیشتر برای رقبای تازه وارد به بازار و ... بدنبال خواهد داشت.