اگر دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی هستید و وقت کافی برای ارائه پروپوزال ندارید می توانید پروپوزال رشته خود را به صورت رایگان از سایتهای معتبر دانلود کنید.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل پروپوزال


متغیرهای اصلی این پروپوزال:
عوامل سازمانی - بهره وری نیروی انسانی
عنوان دقیق پروپوزال در فایل اصلی آمده است که پس از خرید قابل مشاهده است.
سال نگارش:
1395
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
31 صفحه
شماره:
336


توضیحات و بخش هایی از این پروپوزال:

اگر دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی هستید و وقت کافی برای ارائه پروپوزال ندارید می توانید پروپوزال رشته خود را به صورت رایگان از سایتهای معتبر دانلود کنید. دانشجویانی که رشته ی مدیریت بازرگانی را برای تحصیل انتخاب می کنند در طول دوران تحصیل ارزیابی راه حل های مختلف در مورد هر مسئله, تصمیم گیری و اجرای تصمیمات را به خوبی می آموزند. در رشته مدیریت بازرگانی دانشجویان در پیرامون چگونگی کنترل سود ,سرمایه ,هزینه , استفاده بهینه از امکانات موجود بحث و مطالعه می کنند. دانشجویان این رشته نیز مانند دانشجویان دیگر رشته ها پس از گذراندن واحد هایی که از سوی دانشگاه ها ارائه می شود به طور کامل با جزئیات رشته آشنا می شوند .

علل مختلف از جمله عدم کفایت درامدهای ارزی، وابستگی نامطلوب به درآمد نفت و سهم ناچیز صادرات غیر نفتی وعدم رقابت پذیری کالاها و خدمات در بازار جهانی، بایستی با دید گسترده‌تر و عمیق‌تری به بهره‌وری و مفهوم توسعه توجه نماید. توسعه بر اساس مفاهیم و نظریه‌ها، فرایندی بسیار پیچیده، دقیق و طولانی است که دلالت بر گذر از یک مرحله مشخص تاریخی با ساختار اقتصادی، اجتماعی وفرهنگی معین، به مرحله مشخص دیگری با ویژگی‌های معین دارد ودر این گذر، مبانی علمی و فنی تولید از وضعیت ما قبل صنعتی به وضعیت جامعه صنعتی تبدیل می‌گردد ( همان منبع ، میرزایی : 3 ) . اهمیت سرمایه های انسانی در ارتقاء و رشد بهره وری یکی ازمهم ترین موضوعاتی است که مورد توجه صاحب نظران علم مدیریت قرارگرفته است. بر همین اساس دهه پایانی قرن بیستم را عصر توانمندسازی سرمای ههای انسانی نامیده اند ( قابضی ، 1392 : 3 )