این مطلب کوتاه یکبار برای همیشه مشکل انتخاب موضوع را برای شما حل خواهد کرد و نیاز نیست در این روزهای سخت کرونایی حتی از منزل خارج شوید.

خدمات ما سه بخش دارد:

بخش اول : انتخاب موضوع

بخش دوم: نگارش پروپوزال

بخش سوم: انجام پایان نامه

انتخاب موضوع

ما یک تیم پژوهشی تخصصی شش نفره هستیم که جدیدترین موضوعات را برای مقاله، پروپوزال و پایان نامه طراحی و پیشنهاد می کنیم.

برای پیشنهاد موضوعات جدید پنج پلن زیر را به شما پیشنهاد می دهیم که شرایط و هزینه هر پلن متفاوت است. پلن مورد نظر را انتخاب کنید و ثبت سفارش بفرمایید.

«ویژه ایام کرونا»

پلن اول

در پلن اول، تعداد پنج موضوع جدید و غیرتکراری طراحی و تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست. هزینه پلن اول فقط 40 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید موضوع، دوباره عنوان ارسال نمی شود .

پرداخت آنلاین و سفارش پلن اول

پلن دوم:

در پلن دوم پنج موضوع جدید طراحی و تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست.  هزینه پلن دوم 75 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید موضوع، برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. و تا تایید نهایی یک عنوان، موضوعات طراحی و هر بار 5 عنوان ارسال می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن دوم

پلن سوم :

در پلن سوم ده موضوع جدید طراحی و تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست. و پنج موضوع همراه با مقاله بیس یا مقاله مرتبط ارائه می شود. هزینه پلن سوم 95 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. و تا تایید نهایی یک عنوان، موضوعات طراحی و هر بار 5 عنوان ارسال می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن سوم

پلن چهارم :

در پلن چهارم 15 موضوع جدید (به همراه مقاله بیس) طراحی و تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست . هر 15 موضوع به همراه یک مقاله فارسی یا لاتین تحویل می شود که می تواند مقاله بیس یا یک مقاله فارسی راهنما و مرتبط با موضوع باشد. هزینه پلن چهارم 150000 تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن چهارم

پلن پنجم :

در پلن پنجم پنج موضوع جدید پایان نامه روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی طراحی و تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست.  در پلن پنجم هر موضوع همراه با یک صفحه بیان مسئله و معرفی حداقل پنج منبع معتبر خواهد بود. بیان مسئله مهم ترین بخش یک پروپوزال و پایان نامه است و ایده محقق را تبیین خواهد کرد و به همین دلیل مورد استقبال استاد راهنما واقع خواهد شد.  هزینه پلن پنجم 250 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن پنجم

 پلن ششم:

در پلن ششم با با کمک اساتید ایران پژوهش یک کتاب حاوی هزاران موضوع پایان نامه ارشد روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی تهیه کرده ایم. شما می توانید با خرید و دانلود این کتاب ضمن برخورداری از موضوعات و متغیرهای جدید همچنین با نحوه انتخاب موضوع هم آشنا شوید. قیمت این کتاب 45000 تومان می باشد.

خرید و دانلود فوری کتاب بانک موضوع

 نکته مهم:  موضوعات با توجه به نوع متغیرها و پلن مورد علاقه از دو ساعت تا 24 ساعت از زمان ثبت سفارش طراحی و از طریق ایمیل یا تلگرام و واتس اپ ارسال می شود. برای طراحی موضوعات ناب به مقداری زمان نیاز داریم. این زمان از 24 ساعت بیشتر نخواهد شد.

 انجام پروپوزال و پایان نامه

ما می توانیم پروپوزال عالی در مقطع ارشد و دکتری برای شما انجام دهیم و پس از تایید و در صورت رضایت در امر نگارش فصل های پایان نامه گام به گام و مرحله به مرحله یاریگر شما باشیم.

در صورت سفارش پروپوزال روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی برای نوشتن پروپوزال حدودا یک هفته وقت لازم است. کار باکیفیت عالی انجام میشود و هرگونه اصلاحات احتمالی در کمترین زمان برعهده ماست.
هزینه پروپوزال با تخفیف ویژه محاسبه خواهد شد.

مشاوره و اطلاع از هزینه ها و جزئیات

 انجام حرفه ای پروپوزال و پایان نامه و مقاله ارشد و دکتری : 09011853901

(اینجا کلیک کنید...گفتگوی سریع و مستقیم در تلگرام)

آیدی تماس مستقیم نسخه های تلگرام

 @irpajohesh