برای نوشتن پروپوزال و پروژه ابتدا باید موضوع طراحی و حداقل توسط استاد راهنما تایید شود. فرقی نمی کند ارشد باشید یا دکتری.

ما یک تیم پژوهشی تخصصی شش نفره هستیم که برای طرح موضوعات جدید پروپوزال و پروژه وقت زیادی صرف می کنیم و با جستجو در مقالات لاتین و فارسی جدید ترین عناوین را برای مقاله، پروپوزال و پروژه طراحی و پیشنهاد می کنیم.

خدمات انتخاب موضوع ویژه ارشد و دکترای رشته های روانشناسی (کلیه گرایش ها) مشاوره (کلیه گرایش ها) علوم تربیتی (کلیه گرایش ها) مدیریت (کلیه گرایش ها) و روان پرستاری و کلیه گرایش های پرستاری می باشد.

ما سه پلن زیر را به شما پیشنهاد می دهیم که شرایط و هزینه هر پلن متفاوت است.

پلن اول:

در پلن اول پنج موضوع جدید طراحی و تحویل می شود که برای دو موضوع که استاد راهنمای شما تایید می کنند مقاله بیس یا مقاله مرتبط ارائه می شود. هزینه پلن اول 50 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید موضوع، برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. و تا تایید نهایی یک عنوان، موضوعات طراحی و هر بار 5 عنوان ارسال می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن اول

پلن دوم (پیشنهاد ما):

در پلن دوم ده موضوع جدید طراحی و تحویل می شود که پنج موضوع همراه با مقاله بیس یا مقاله مرتبط ارائه می شود. هزینه پلن دوم 70 هزار تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود. در صورت عدم تایید برای ارسال دوباره عناوین هزینه ای دریافت نمی شود. و تا تایید نهایی یک عنوان، موضوعات طراحی و هر بار 10 عنوان ارسال می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن دوم

پلن سوم :

در پلن سوم پس از اعلام علاقمندی شما 20 موضوع جدید (به همراه مقاله) طراحی و تحویل می شود که این موضوعات به هیچ وجه تکراری نیست و تایید آن (با هر سلیقه استاد راهنما و مدیر گروه) قطعی است. هر 20 موضوع به همراه یک مقاله فارسی یا لاتین تحویل می شود که می تواند مقاله بیس یا یک مقاله فارسی راهنما و مرتبط با موضوع باشد. هزینه پلن سوم 100000 تومان می باشد؛ که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.

پرداخت آنلاین و سفارش پلن سوم

نکات مهم:

1- در هر سه پلن در صورت عدم تایید موضوع در بار اول، دوباره موضوعات دیگر طراحی و ارائه می شود و این فرایند تا انتخاب نهایی یک موضوع ادامه خواهد داشت و هزینه دوباره دریافت نمی شود.

3- پس از پرداخت هزینه و اعلام علاقه خود حداکثر تا 24 ساعت موضوعات طراحی و تحویل می شود .

4- مشاوره قبل از پرداخت: سوال یا ابهام خود را در تلگرام بپرسید (اینجا کلیک کنید...گفتگوی سریع و مستقیم) 09011853901

5- خدمات انتخاب موضوع ویژه ارشد و دکترای رشته های روانشناسی (کلیه گرایش ها) مشاوره (کلیه گرایش ها) علوم تربیتی (کلیه گرایش ها) مدیریت (کلیه گرایش ها) و روان پرستاری و کلیه گرایش های پرستاری می باشد.

نکته طلایی: اگر موسسه یا فردی موضوع رایگان در اختیار شما قرار می دهد مطمئن باشید آن موضوع را به ده ها نفر دیگر هم داده است و این تکراری بودن موضوع آینده تحصیلی شما را به خطر می اندازد. 09011853901

Go to top