مقاله زیر درباره ارزش ویژه برند داخلی سازمان می باشد. و شامل: برند ، عملکرد برند ، ارزش ویژه برند، برند، عملکرد برند و برندسازی داخلی، نظریه هدف گذاری ، سختی هدف، شفافیت هدف، اثرات برندسازی داخلی، اعتماد برند، ارتباط برند و ...

جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل

پیشینه داخلی و خارجی:
دارد
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
41 صفحه
کد:
28 mg


توضیحات:

مقاله زیر درباره ارزش ویژه برند داخلی سازمان می باشد. و شامل: برند ، عملکرد برند ، ارزش ویژه برند، برند، عملکرد برند و برندسازی داخلی، نظریه هدف گذاری ، سختی هدف، شفافیت هدف، اثرات برندسازی داخلی، اعتماد برند، ارتباط برند، وجهه برند ، ویژگی های برند جهانی، ارزش ویژه برند، کیفیت درک شده، وفاداری به برند، آگاهی از برند تجاری، تداعی برند، ویژگی های فردی موثر بر برند، تمایل به تجربه، ارزش لذت جویانه، برون گرایی، پژوهش های داخلی، خلاصه‌ای از نتایج پژوهش‌های پیشین، منابع فارسی ، منابع لاتین. 

الزام اندازه گیری عملکرد سازمان از جنبه ها و با توجه به سطوح مختلف کاهی در ادبیات بازاریابی و به وسیله یک متغیر وابسته همیشه موردنظر بوده است، به همین جهت نظراتی جهت بازبینی عملکرد از طریق محصولات و خدمات تحویل شده توسط سازمان وجود دارد که اصطلاحاً عملکرد برند نامیده می شود. . یکی از علت های مهم در این زمینه که در مدل پژوهش دیده شده است چگونگی هدف گذاری برای برند سازمان است. شرکت ها برای اینکه عملکرد توقع بالایی از خود نشان دهند باید کارکنان خود را فهمیده و آن ها را هماهنگ کنند . بر اساس نظریه هدف گذاری اگر برای فرد هدفی معین شود، افراد به وسیله تمایل به اهداف تعیین شده تحریک می شوند. در اصل اینکه اعتماد به عنوان یک اعتقاد، نیاز یا انتظار معامله ای اطمینان با طرف مقابل معامله است که از تخصص و اعتبار وی ناشئت می گردد.


Go to top
تمام حقوق این سایت محفوظ می باشد .

مدیریت و سفارش خدمات: 09011853901