پژوهش زیر درباره مدل های وفاداری به برند می باشد. و شامل: مدل وفاداری داتا - مدل بنت و راندل تیل- مدل دیک و باسو- پیشینه تحقیق - مطالعات داخلی - مطالعات خارجی- منابع لاتین و .. است .
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل مقاله


پیشینه داخلی و خارجی:
دارد
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
21 صفحه
کد:
23 md


فهرست عناوین و قسمتی از این مقاله:

پژوهش زیر درباره مدل های وفاداری به برند می باشد. و شامل: مدل وفاداری داتا - مدل بنت و راندل تیل- مدل دیک و باسو- پیشینه تحقیق - مطالعات داخلی - مطالعات خارجی- منابع لاتین.

مدل وفاداري داتا: داتا در سال 2003 با تحقيقي كه انجام داد عوامل اثرگذار بر روي وفاداري به برند را مورد بررسي قرار داد. بر اين اساس عملكرد محصول ، رضايت مشتري ، قيمت ، عادات ، سابقه مصرف برند ، نام و نشان و همچنين مسايلي همچون سطح ريسك و همچنين درگيري مصرف كننده معيار هاي اساسي اثرگذار به روي رفتار مصرف كننده هستند . تحقيقات وي نشان داد كه اگر مصرف كننده خود را در مورد محصولي بيشتر درگير نمايد در نتيجه اطلاعات بيشتري را در مورد آن جستجو خواهد نمود و در نتيجه اگر كه عملكرد محصول مناسب بوده باشد احتمال آنكه رفتار خريد تكرار شود بالا خواهد رفت كه در نهايت مي تواند منجر به ايجاد وفاداري به برند شود . همچنين در مورد كالاهاي كم درگير رفتار خريد مبتني بر عادت مي تواند منجر به ايجاد وفاداري در مشتري شود .


8000تومان
Go to top
تمام حقوق این سایت محفوظ می باشد .

مدیریت و سفارش خدمات: 09011853901