تحقیق زیر درباره مدل های مدیریت کیفیت می باشد. و شامل: مدل جایزه کیفیت دمینگ- مدل جایزه ملی کیفیت مالکوم بالدریج- مدل بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت- فن کیفیت خدمات- روش جوران- مدل هزینه یابی فرآیندی و ... است .
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل مقاله


پیشینه داخلی و خارجی:
دارد
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
35 صفحه
کد:
20 md


فهرست عناوین و قسمتی از این مقاله:

تحقیق زیر درباره مدل های مدیریت کیفیت می باشد. و شامل: مدل جایزه کیفیت دمینگ- مدل جایزه ملی کیفیت مالکوم بالدریج- مدل بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت- فن کیفیت خدمات- روش جوران- مدل هزینه یابی فرآیندی- مدل کوه یخ- روش BSC- روش تاگوچی- روش ایشی کاوا- مدل مدیریت کیفیت جامع پیشرفته- کایزن- منابع و ماخذ داخلی- منابع و مآخذ خارجی.

مدل جایزه کیفیت دمینگ نقش بسزایی در راستای توسعه کنترل کیفیت و مدیریت کیفیت ایفا می کند. کلیه ی شرکتهایی که این جایزه را دریافت کرده اند، نظام کنترل کیفی خود را به طور خیلی منظم طراحی کرده و گروههای بازرسی ویژه ای تشکیل داده اند. این گروههای بازرسی، هر یک از بخشها و قسمتهای کاری را بر اساس این موضوع که آیا خط مشی شرکت در قسمتهای مختلف سازمان اجرا می شود یا خیر، مورد ممیزی قرار می دهند. این مدل از بدو حیات خود بارها بازنگری و اصلاح شده است. هم اکنون جایزه کیفیت دمینگ به چهار دسته تقسیم می شود :


8000تومان
Go to top
تمام حقوق این سایت محفوظ می باشد .

مدیریت و سفارش خدمات: 09011853901