پیشنهاد چند تا از جدیدترین موضوعات برای پروپوزال پایان نامه ارشد روانشناسی عمومی و بالینی یا تربیتی و بقیه گرایش ها با هدف آغاز یک تحقیق کارآمد بخشی از رسالت محققین گروه ایران پژوهش است که با روش علمی کار می کنند.

به قصد انتخاب موضوع اولین کانالی که به ذهن بسیاری از شما دانشجوی گرامی می رسد اینترنت است. وارد گوگل می شوید و می نویسید «جدیدترین موضوعات پایان نامه روانشناسی» چندین سایت در کسری از ثانیه پدیدار می شوند.

یکی یکی باز می کنید. برخی از سایت ها اصلا در زمینه انتخاب موضوع کار نمی کنند و آنچه می بینید چیز دیگری است که بالافاصله می بندید.

از میان این سایت های مختلف برخی را نگه می دارید تا به دقت مطالعه کنید.

با دیدن یکی دو تا از این سایت ها برق از چشمان شما می پرد.

آری در حدود یکصد موضوع روانشناسی بالینی، یکصد موضوع روانشناسی عمومی و خلاصه در هر رشته ای که بخواهید لیست بلند بالایی از موضوعات مرتبط به چشم می خورد.

با خود می گویید خب ! هر چه باشد یک موضوع که جدید است و در نهایت مال من خواهد بود.

اما متاسفانه حقیقت چیز دیگری است.

این موضوعات تا کنون هزاران بار دیده شده است و حتی بیشتر آن ها باز از میان مقالات و سایت های دیگر که قبلا کار شده اند جمع آوری و لیست شده اند و در این سایت قرار گرفته اند که هیچ گونه ارزش پژوهشی ندارد.

شما نمی توانید به این موضوعات دل ببندید چون با کوچکترین استعلام یا با یک جستجوی ساده می توانید کاملا بفهمید که این موضوع کی و کجا و توسط چه کسی کار شده است.

جدیدترین موضوعات برای پروپوزال پایان نامه ارشد روانشناسی

حال روی دیگر قضیه را ببینید.

سایت ایران پژوهش یعنی همین سایتی که در حال مطالعه هستید به دلیل قدرت بالا و اعتباری که میان دانشجویان دارد در جستجویتان ظاهر می شود.

صفحه ای را باز می کنید که راهنمایی دلسوزانه ای در اختیارتان قرار می دهد.

از طرف دیگر بزرگترین خدمتی که ما ارائه می دهیم این است که این حقیقت را به شما یادآور می شویم که اگر به دنبال انتخاب موضوع هستید راه آن چیست؟

عده ای می پذیرند و با منطق خود مقایسه می کنند و با ما تماس می گیرند و به خواسته خود می رسند و حتی پیوند دوستی و همکاری های بیشتر بین ما برقرار می شود.

عده ای نیز که عموما تصمیم جدی برای انتخاب موضوع ندارند بی تفاوت می گذرند.

اما راه اطمینان بخش برای انتخاب موضوع چیست و چرا ایران پژوهش؟

ایران پژوهش هیچ موضوعی را با این ادعا که جدید است و می توانید روی آن تحقیق کنید در سایت منتشر نمی سازد زیرا اگر یک موضوع جدید هم منتشر شود تنها یکبار انتخاب می شود حال آنکه چندین نفر آن موضوع را می بینند و این خیانت بزرگی است که در حق صاحب موضوع می شود.

بلکه ما با کمک اساتید بر اساس استانداردهای علمی و با استفاده از نرم افزار بانک موضوع که تنها در اختیار ایران پژوهش است موضوع طراحی می نماییم .

دانشجو با پرداخت مبلغی اندک و دریافت مرحله به مرحله انواع موضوعات در نهایت به یک موضوع دلخواه خود می رسد.

به این ترتیب یک کار علمی و جدید صورت گرفته است.


مشاوره و انجام پروپوزال، پايان نامه ، پروژه و تحلیل آماری با spss:
مشاور:علی محمدی
شماره تماس: 09011853901
ايميل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید