اگر فرصت کافی برای تهیه یک پروپوزال در مقطع کارشناسی ارشد رشته مشاوره مدرسه ندارید می توانید آن را خریداری نموده و استفاده بهینه را بعمل آورید.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل پروپوزال


متغیرهای اصلی این پروپوزال:
اثربخشی آموزش مدیریت رفتار کودکان به مادران بر سلامت روان مادران و نشانگان اختلال نارسایی توجه – بیش‌فعالی در کودکان
عنوان دقیق پروپوزال در فایل اصلی آمده است که پس از خرید قابل مشاهده است.
سال نگارش:
1395
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
28 صفحه
شماره:
175


توضیحات و بخش هایی از این پروپوزال:

اگر فرصت کافی برای تهیه یک پروپوزال در مقطع کارشناسی ارشد ندارید می توانید آن را خریداری فرموده و استفاده بهینه را بعمل آورید. پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان این مقطع حرکتی جدید می باشد. هنگام پایان نامه نویسی دانشجویان با هر آنچه که تاکنون آموخته اند به صورت عملی روبرو می شوند. اگر پایان نامه دوران ارشد با موفقیت ارائه شود برای مقطع دکترا پیش زمینه ای مناسب خواهد بود.دانشجو با دریافت راهنمایی های مناسب از اساتید خود و همچنین جستجو در سایت های معتبر میتوانند پایان نامه را به تجربه ای مفید برای دوران های بعدی خود تبدیل کنند.

سلامت روان:

منظور نمره ای است که فرد از مقیاس 28سوالی سلامت عمومی (GHQ که دارای 4 خرده مقیاس علائم جسمانی، علائم اضطرابی، اختلال درکارکرد اجتماعی و علائم افسردگی، که توسط گلدبرگ و هیلر ارائه شده است بدست می آورد. خرده مقیاس نشانه های جسمانی: نمره ای که از اجرای پرسشنامه سلامت عمومی از سوال( 1-7 ) به دست می آید. خرده مقیاس اضطراب: نمره ای که از اجرای پرسشنامه سلامت عمومی از سوال (8-14) به دست می آید. خرده مقیاس اختلال در کارکرد اجتماعی: نمره ای که از اجرای پرسشنامه سلامت عمومی از سوال (15-21 ) به دست می آید. خرده مقیاس افسردگی: نمره ای که از اجرای پرسشنامه سلامت عمومی از سوال ( 22-28 ) به دست می آید. اختلال نارسایی توجه- بیش فعالی: نمره ای است که آزمودنی از فهرست نشانه مرضی کودک (CSI-4) بدست می آورد.

برای مطالعه متن کامل این محصول لازم است فایل آن را خریداری کنید.

راهنمای خرید آسان و مطمئن

قیمت این فایل با تخفیف ویژه: