رفتار پرخاشگرانه، برون ریزی و بزهکاری در کودکان، مشکلات سازگاری بعدیشان را پیش بینی می کند (روبینز، ۱۹۶۶، ۱۹۷۹؛ واکر و همکاران، ۱۹۹۵).

مداخله در مدارس دولتی، فقط بعد از وضع قوانین حضور اجباری، در دهه های آخر قرن نوزدهم به عنوان یک واقعیت مطرح شد. یکی از دلایل عمده وضع قوانین حضور اجباری، وجود تعداد زیادی از کودکان مهاجر غیرانگلیسی زبان بود که طی آن دوره روانه ایالات متحده شدند. مراجع قدرت، اجتماعی شدن و آمریکایی شدن کودکان و نوجوانان مهاجر توسط مدارس را امری ضروری دانستند. وقتی قوانین حضور اجباری وضع و تقویت شدند، بسیاری دانش آموزان از ورود به آموزش و پرورش اکثریت منع شدند و از کلاس های عادی خودشان هم بهره چندانی نبردند.

قبل از این که این کودکان به مدرسه رفتن وادار شوند، ترک تحصیل کرده بودند و بجز این که در خیابان سرگردان باشند و مرتکب اعمال بزهکاراته شوند، راهی پیش رو نداشتند. برای رفع این نگرانی ها، مدارس دولتی کلاس های بدون طبقه ایجاد کردند. در سال ۱۸۷۱ مراجع ذی صلاح در (نیوهاون (۷۲)، کانتیکات برای کودکان مدرسه گریر، نافرمان و سرکش یک کلاس بدون نمره تأسیس کردند. متعاقب آن، مناطق دیگر، سوئیتها و کلاس هایی برای دانش آموزان ناسازگار اجتماعی و دارای عقب ماندگی ذهنی تدارک دیدند.


پروپوزال روش تحقیق همراه با پنج فصل

مشخصات پروپوزال روش تحقیق و پروژه سمینار:
عنوان : بررسی رابطه مشکلات رفتاری و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان پسر متوسطه دوم با ناسازگاری زناشویی والدین
قسمت های یک پروپوزال استاندارد: دارد
منابع فارسی: دارد
منابع لاتین: دارد
نوع فایل: Word و قابل ویرایش
تعداد صفحات پروپوزال: 26 صفحه
تعداد صفحات پنج فصل کامل پروژه سمینار با فهرست و پرسشنامه ها و منابع فارسی و لاتین : 95 صفحه


بعد از پرداخت ، پروپوزال به همراه پنج فصل پروژه همین پروپوزال بلافاصله قابل دانلود است.


کد فایل: zp36


قیمت این محصول :