بروز فساد و تأمین سلامت اداری در سازمان ها از جمله مسائلی است که هر سازمانی در هر مکان، زمان و با هر ماهیت وجودی(خدماتی، بازرگانی، غیرانتفاعی و...) می تواند با آن مواجه باشد و به یکی از مهم ترین مسائل سازمان بدل گردد.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل پروپوزال


متغیرهای اصلی این پروپوزال:
بررسی مدل سنجش سلامت و فساد اداری در شهرداری شیراز

سال نگارش:
1395
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
58 صفحه
شماره:
480


توضیحات و بخش هایی از این پروپوزال:

مسأله ی فساد و سلامت اداری به قدری برای مسئولین و قانون گذاران مهم و ضروری به نظر می رسد که در تمامی انواع قانون های موجود مواد، بندها و تبصره هایی را در این موضوع در نظر گرفته اند. موضوعی که با چنین دقتی مورد نظر عالی ترین مقامات کشور قرار می گیرد از ضروری ترین مسأله های پژوهش گران آن کشور نیز قرار خواهد گرفت. علاوه بر اسناد قانونی که دال بر مهم و مورد توجه بودن موضوع، در نظام اداری کل کشور است، مقام معظم رهبری به عنوان عالی رتبه ترین مقام کشوری تأکیدات ویژه ای به طور جداگانه در این موضوع داشته اند.

علاوه بر توصیه های مکرر، مقام معظم رهبری، به طور ویژه در سال 1380 فرمان هشت ماده ای جهت مبارزه با مفاسد اقتصادی را به سران سه قوه ابلاغ فرمودند که اهمیت و ضرورت این مسأله را خاطر نشان می سازد. این مسأله به قدری از نظر رهبر انقلاب حائز اهمیت بوده که پیرو آن در پیام نوروزی سال 1381بر بحث مبارزه با فساد تأکید می نمایند. هم چنین رهبر انقلاب بار دیگر در نماز جمعه پس از انتخابات بر ضرورت مبارزه با فساد تأکید کردند(جباری پور،1389،ص.20).