سایت اینترنتی ما برای ارائه پروپوزال تکمیل شده به دانشجویان تلاش فراوانی را به عمل آورده است.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل پروپوزال


متغیرهای اصلی این پروپوزال:
راهبردهای فرهنگی - سازمان تبلیغات اسلامی
عنوان دقیق پروپوزال در فایل اصلی آمده است که پس از خرید قابل مشاهده است.
سال نگارش:
1395
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
17 صفحه
شماره:
255


توضیحات و بخش هایی از این پروپوزال:

سایت اینترنتی ما برای ارائه پروپوزال تکمیل شده به دانشجویان تلاش فراوانی را به عمل آورده است. دانشجویانی که پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع بالا می باشند بایستی فراموش نکنندکه نوشتن پروپوزال و پایان نامه به وظایف آنها اضافه شده است. نوشتن پایان نامه و پروپوزال یک فرصت طلایی را به دانشجو می‌دهد تا بطور جدی و واقعی و عملی با رشته خود آشنا شود و حیطه کاری آینده خود را نیز انتخاب کند. اگر دانشجو از این فرصت استفاده کند می‌تواند به درجات بالا در رابطه با رشته ی خود دست یابد. فرهنگ یا تمدن کلیت درهم تافته است، شامل دانش، دین، هنر، قانون، اخلاقیات، آداب و رسوم و هرگونه توانایی و عادتی که آدمی همچون عضوی از جامعه به دست می‌آورد.

فرهنگ اساساً بنایی است مبین تمامی باورها، دانش‌ها، ارزش‌ها و مقاصدی که شیوه زندگی هر ملت را مشخص می‌کند(ویسی حصار و توانگر، 1393).تدوین برنامه‌ریزی مطلوب و ارائه خط‌مشی‌های دینی و مذهبی یکی از اهداف و سیاست‌های کلی توسط سازمان تبلیغات اسلامی در حمایت و توسعه فعالیت‌های فرهنگی هیئت‌های دینی و مذهبی است. . بر این اساس برخی از مهمترین ضرورت¬های پژوهش به شرح زیر می¬باشند: 

سازماندهی و تقویت رو به رشد سیاست‌ها و برنامه‌های فرهنگی و مذهبی هیئت ها؛ 

ایجاد نگرش مثبت در مدیران در جهت سمت‌دهی و برنامه‌ریزی استراتژیک در برنامه‌های هیئت‌های دینی و مذهبی؛ 

احصاء نقاط قوت و ضعف هیئت‌های دینی و مذهبی و تبدیل فرصت‌ها به نقاط قوت؛ 

توسعه و گسترش رویکرد توجه بیشتر به جوانان و نوجوانان جامعه در استان ایلام. تدوین این برنامه راهبردی با مشخص ساختن اولویت‌های فرهنگی هیئت های دینی و مذهبی، هدف‌گذاری برنامه‌ریزی را در امر فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی تسهیل می‌سازد. و موجبات توانمندسازی هر چه بیشتر این سازمان را در سطح ملی و استانی فراهم می‌سازد.