پروژه زیر درباره سازگاری زناشویی می باشد .که شامل : تعریف سازگاری زناشویی، کارکرد مطلوب خانواده، معنی و مفهوم خانواده متعادل، خانواده مدرن، زیر منظومه زن و شوهری، تفاوت های زنان و مردان، تفاوت در علایق و رغبت ها
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل


پیشینه داخلی و خارجی:
دارد
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
35 صفحه
کد:
726 mb


فهرست مطالب:
پروژه زیر درباره سازگاری زناشویی می باشد .که شامل : تعریف سازگاری زناشویی، کارکرد مطلوب خانواده، معنی و مفهوم خانواده متعادل، خانواده مدرن، زیر منظومه زن و شوهری، تفاوت های زنان و مردان، تفاوت در علایق و رغبت ها پرخاشگری، اضطراب، علل مشکلات و تعارضات در میان زوجین، نقش عشق در ازدواج و تداوم زندگی، نقش فشارهای فرهنگی در رضایت زن و شوهر ، اختلافات مالی، روابط والدین و کودک ، عوامل شخصی، حسادت، بررسی پیشینه¬ی تحقیق، پژوهش¬های خارجی، پژوهش¬های داخلی، منابع فارسی، منابع لاتین.
 
  توضیحات:

در حال حاضر سازگاري زناشويي يکي از تعریف هایی است که به طور جدی در تحقیقات خانواده و زوجین مورد استفاده قرار مي‌گيرد. سازگاري زناشويي بر بسياري از جنبه های زندگي فردي و اجتماعي انسان‌ها اثرمي‌گذارد که در اصل سنگ پیش برد عملکرد خوب خانواده است و نقش والديني را ایفا مي‌کند و باعث پیشرفت اقتصادي و رضايت بيشتر از زندگي مي‌شود. عامل افزایش اقتصادي و رضايت بيشتر از زندگي مي‌شود. خانواده بی اراده و یا حداکثر ضعیف خواهد بود برای زن و مردی که خودشان با هم سازگاری ندارند دشوار است که بتوانند والدین خوبی باشند. انسان در روابط اجتماعی زنده می ماند این امر جنبه ذاتی انسانی است مهم ترین نیاز نوزاد احتیاج مادری است که او رابی نیاز از تغذیه و از خطرات حفاظت کند و آموزش دهد.