تحقیقی که در پیش رو دارید درباره کیفیت زندگی است .و شامل :تاریخچه ،مفاهیم مرتبط ، خلاصه تعاريف كيفيت زندگي،فهرست منابع ، منابع فارسی ، منابع انگلیسی است.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل


پیشینه داخلی و خارجی:
دارد
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
23 صفحه
کد:
676 mb


فهرست مطالب:

تحقیقی که در پیش رو دارید درباره کیفیت زندگی است .و شامل :تاریخچه ،مفاهیم مرتبط ، خلاصه تعاريف كيفيت زندگي،فهرست منابع ، منابع فارسی ، و منابع انگلیسی است.


توضیحات:

همواره انسان به دنبال بهترین ها برای کیفیت و ارامش زندگی خود است .جهان با پیشرفته شدن سعی بر کیفیت بهتر زندگی مردم دارد .توسعه های اجتماعی و طبیعی که جامعه در اختیار مردم می گذارد تا بتواند نیازی از مردم را برطرف کند . همه افراد با الهام گرفتن از تجربیات افراد سرشناس به دنبال برترین راه ها برای زندگی خود هستند . و هر یک از افراد به دید متفاوتی به این که چطور زندگی با کیفیت داشته باشند نگاه می کنند بعضی شرایط اقتصادی خانواده خود را باعث کیفیت می دانند ، بعضی داشتن فرزندان صالح ، بعضی از افراد بیمار با دید اینکه اگه سلامتی اولیه خود را داشتند می توانستند زندگی بهتری بسازند . وقتی شخص فکر می کند دارای زندگی با کیفیتی است که لذت و رضایت را از زندگی خود داشته باشد. و از کوچکترین موقعیت در پیش رو خود بهترین بهره را ببرد . داشتن خانواده سالم ، داشتن آرامش و رفاه در زندگی است .


خرید آنلاین و دانلود فوری این محصول
قیمت : 20000 تومان
خرید از این سایت کاملا امن و تحت نظارت بانک مرکزی است.
قبل از خرید حتما حتما فیلتر شکن را خاموش کنید
 
 (دقت کنید : تنها پژوهشگاه تخصصی روانشناسی و مشاوره)
شماره تماس: 09011853901