تحقیق زیر درباره هوش معنوی می باشد. و شامل: ابعاد هوش معنوی، مدل کینگ (2008)، مدل آمرام (2007)، مدل زوهرومارشال (2000)، مدل سانتوس (2006)، مدل فریدمن و مک دونالد، مدل بروس لیچفیلد، مدل سیسک و آمرام، مؤلفه¬های هوش معنوی و ... است.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل مقاله


پیشینه داخلی و خارجی:
دارد
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
43 صفحه
کد:
121 mg


توضیحات:

تحقیق زیر درباره هوش معنوی می باشد. و شامل: ابعاد هوش معنوی، مدل کینگ (2008)، مدل آمرام (2007)، مدل زوهرومارشال (2000)، مدل سانتوس (2006)، مدل فریدمن و مک دونالد، مدل بروس لیچفیلد، مدل سیسک و آمرام، مؤلفه¬های هوش معنوی دراسلام، رشد هوش معنوی، مقایسه هوش معنوی با هوش های دیگر، مقایسه هوش معنوی و هوش متعارف، کاربرد هوش معنوی، پیشینه تحقیقات، پیشینه تحقیقات داخلی، پیشینه تحقیقات خارجی، منابع فارسی. منابع انگلیسی.

هوش معنوی ربوده های معنویت و هوش را در سازه جدید مخلوط می کند. سازه معنویت با پژوهش و تجربه عناصر مقدس، معنا، هوشیاری بالا گرفته و تعالی هم سطح است، در حالی که هوش معنوی در بر گیرنده توانایی¬های است که از چنین موضوعات معنوی برای سنجیدن ، کنش اثربخش، تولید محصولات و پیامدهای با ارزش استفاده می کنند. به نظر می رسد هوش معنوی از ارتباط فیزیکی و شناختی فرد با محیط اطراف خود بالاتر ر رفته و وارد عرصه شهودی متعالی دیدگاه فرد به زندگی خود می-گردد. این دیدگاه شامل همه رویدادها و تجارب فرد می¬شود که تحت تأثیر یک نگاه کلی قرار گرفته اند. داشتن قدرت دهی درباره چیزهایی مانند مرگ و هستی: دنیا پرستان هدف از زندگی را لذت، قدرت و استفاده ازبهره وری طبیعی ومادی می¬دانند که در همین دنیا سر انجام می یابد.