مقاله زیر درباره تعریف هم نوایی با برند می باشد. و مختوای آن شامل: تعریف هم نوایی با برند - ابعاد هم نوایی با برند وفاداری رفتاری- حس تعلق به انجمن- آمیختگی فعالانه با برند- مسائل مربوط به اندازه‌گیری برای هم نوایی با برند و ... می باشد.
جزئیات بیشتر در ادامه مطلب + دانلود فایل مقاله


پیشینه داخلی و خارجی:
دارد
منابع فارسی:
دارد
منابع لاتین:
دارد
نوع فایل:
Word قابل ویرایش
تعداد صفحه:
25 صفحه
کد:
959 mg


فهرست عناوین و قسمتی از این مقاله:

مقاله زیر درباره تعریف هم نوایی با برند می باشد. و مختوای آن شامل: تعریف هم نوایی با برند - ابعاد هم نوایی با برند وفاداری رفتاری- حس تعلق به انجمن- آمیختگی فعالانه با برند- مسائل مربوط به اندازه‌گیری برای هم نوایی با برند - مسائل مربوط به اندازه‌گیری آگاهی برند - مسائل مربوط به اندازه‌گیری تداعی های برند - منابع .

برخلاف اندازه‌هاي پيشين نتايج ارزش ويژه نام و نشان تجاري، هم نوایی با برند بر رفتارهاي بسياري تمركز مي‌كند كه مشتریان وفادار به سود برندهاي مطلوب خود متعهد می شوند. هم نوایی با برند، جنبه وفاداري اجتماعي يعني حضور در انجمن های برند، برندها را بدست می آورند همینطور ساير جوانب( زمان، تلاش و هزينه‌هاي پولي) را كه مشتریان هنگامي كه در اين روابط نهايي با برند سهیم مي‌شوند از خود نشان مي‌دهند. بنابراين منظور از هم نوایی با برند رابطه نهايي است كه مشتریان تا حدي كه مشتری با يك برند ويژه حس هماهنگي داشت، با برند داشتند (كلر، 2003).