منظور از خرید مطمئن چیست؟

کاربر پس از طی فرایند خرید یک فایل، بلافاصله صاحب صندوقی مجازی در سایت ایران پژوهش می شود که فایل یا فایل های خریداری شده برای همیشه در آن صندوق نگهداری می شود و شما (کاربر) هر زمان اراده کرده اید می توان وارد صندوق اختصاصی خود شده و فایل را دانلود نمایید. یعنی با پرداخت پول حتما به فایل مورد نظر دسترسی خواهید داشت .شید.

کافی است برای خرید مراحل زیر را طی کنید که بسیار سریع و آسان است و هر کاربری با کمترین مهارت می تواند خرید کند.

 

مراحل خرید مطمئن:

 

مرحله اول:

روی دکمه آبی «خرید آنلاین و دانلود فایل» کلیک کنید. مانند تصویر زیر:

 

مرحله دوم: کنترل فاکتور و قیمت

 

 1- اگر فایلی را به اشتباه انتخاب کردید ؛ تعداد را عدد صفر وارد کنید و گزینه بروز رسانی را بزنید تا تصحیح شود.

2- اگر قصد دارید فایل دیگری هم خرید کنید با کلیک بر دکمه ادامه به صفحه مورد نظر خود در سایت رفته و فایل دیگری را هم مانند مرحله قبلی خرید نمایید.

3- دکمه بروز رسانی همانطور که در بالا گفتیم برای تصحیح تعداد فایل هاست که با فشردن آن فاکتور مطابق دلخواه شما تغییر می یابد.

4-اگر هیچ یک از فایل ها مورد نظر شما نیست و می خواهید از ابتدا فرایند خرید را آغاز کنید با زدن دکمه empty cart کلیه فایل های انتخابی از فاکتور حذف می شود.

5-زمانی که فایل های مورد نظر انتخاب شد می توانید با فشردن دکمه سبز رنگ پرداخت نهایی به مرحله بعد بروید.

 

و سپس روی دکمه پرداخت نهایی کلیک کنید.

مرحله سوم:

این مرحله مهم است.

ایمیل معتبر وارد کنید و روی دکمه ادامه کلیک کنید. نکته مهم: اگر ایمیل ندارید می توانید یک ایمیل فرضی وارد کنید. چون پس از خرید بدون نیاز به ایمیل هم لینک دانلود فایل بعد از پرداخت در اختیارتان قرار می گیرد.

مرحله چهارم:

روی دکمه تکمیل خرید کلیک کنید تا به صفحه بانک منتقل شوید. با وارد کردن مشخصات کارت بانکی و تکمیل خرید به صورت خودکار به سایت ایران پژوهش منتقل خواهید شد.

 

مرحله پایانی:

تبریک! خرید شما به اتمام رسیده است و با کلیک روی نوشته مشاهده تاریخچه سفارشات می توانید فایل یا فایل های خریداری شده را دانلود کنید.

برای دریافت فایل مطابق تصویرهای زیر عمل کنید.

مسیر دانلود فایل: فایل های من/ دانلود ها/ دانلود

 

نکته مهم:

اگر پس از خرید، اینترنت شما دچار مشکل شد و یا فایل ها را دریافت نکردید هیچ جای نگرانی نیست می توانید هر زمانی اراده کردید وارد سایت شوید و فایل ها را دانلود کنید به منوی فایل های من بروید و با وارد کردن ایمیل و کد اختصاصی که به ایمیل شما آمده است وارد صفحه سفارشات شوید و فایل خود را دریافت کنید.

اگر باز هم نیاز به سوال داشتید از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:


هر سوالی دارید بپرسید:
انتخاب و پیشنهاد جدیدترین موضوعات روانشناسی مشاوره و علوم تربیتی :
شماره تماس: 09011853901
ايميل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید