دانلود بیان مسئله پروپوزال درباره ارزیابی عملکرد

 متغیرهای مرتبط: تحلیل پوششی داده ها
تعداد کلمه : 563 کلمه
تعداد منابع اصلی و مرتبط (فارسی و لاتین): 26 منبع
نوع فایل: Word قابل ویرایش
کد: 15 ms


قسمتی از متن این بیان مسئله:

از دیرباز، اطلاع از چگونگی عملکرد واحدهای تحت بررسی، جهت اتخاذ تصمیم گیری های مناسب برای رسیدن به بهره وری بهتر، یکی از مهم ترین وظایف مدیران به حساب می آمد؛ اما امروزه با توجه به عواملی مانند پیچیدگی مسائل، حجم بالای اطلاعات، اثرات عوامل خارجی بر عملکرد، رقابت شدید جهانی، تغییرات ناگهانی خط مشی به علت برخورد انفعالی با مشکلات حاد (مانند تورم، بیکاری و ...)، محدود بودن واحدها در رابطه با تصمیم گیری های مناسب و غیره ... بدون برخورد علمی نمی توان راهکار مناسبی اتخاذ کرد. در محیط رقابتی امروز که دوام و بقای سازمان ها به کیفیت تصمیمات ذینفعان بستگی دارد،

ارزیابی عملکرد از اهمیت قابل توجهی برخوردار بوده و نقش مهمی در بهبود عملکرد سازمان ها خواهد داشت. ارزیابی عملکرد بایستی از چنان جامعیتی برخوردار باشد تا بتواند تمامی ابعاد پیرامون مترتب بر فعالیت سازمان ها را با عملکرد آنها مرتبط نموده و نقش تصمیمات مدیران در نیل به اهداف و ارتقاء عملکرد آن ها را منعکس نماید. از آنجا که قلب و شریان اقتصادی کشور به بانک ها گره خورده، بدیهی است رشد و ارتقاء و پیشرفت صحیح بانک ها موجب شکوفایی اقتصادی و کمک به فرار از بحران های مالی می گردد.

بانک ها برای ربودن گوی سبقت از یکدیگر در جهت افزایش سهم بازار و سودآوری به دنبال استفاده از انواع روش های بهبود عملکرد در جذب مشتریان هستند، در این میان ارزیابی عملکرد بانک ها از اهمیت خاصی برخوردار است و به یکی از مهم ترین فعالیت های مدیران بانک ها تبدیل شده است. علاوه بر این افزایش کارایی بانک ها می تواند گامی بلند در بهتر اجرا شدن فعالیت بانک ها گردد.

 


دانلود این فایل تنها با پرداخت هزینه امکان پذیر است.
قیمت با تخفیف ویژه: